Tamamen merak :)?

yıllarca hayal gücünü geliştirmeye çalışıyorsun. ve hayal kırıklığına uğruyorsun. bu konuyla alakalı bir atasözü var. hayalle yaşayanı zevkle s... sözü yeterli gelir mi yoksa yeni atasözü türetmeye gerek var mı. sorum şu varsa önerileriniz nedir.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kusura bakma ama Atalar bu sözu duysa bizden hic bir sey ogrenememissin ya derdi 😅

0|0
    0|0
    • olurmu öyle şey. atalar bu konuya değinmemişler mi diyorsun.

• Bukadar detayli deginmemislerdi 😂

• 😂
      ciddi olamazsın. o yazdığım atasözü değilmi. atasözü illa ki milattan önce olması mı gerekiyor. neticede bizim mustafa abi de ata sayılır. ihtiyar.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayat ile Hayal arasında sadece iki harf vardır o da "TL" dir. Parası olan bizim hayal dedigimiz seylerin alasini yasar, parasi olmayan ise parasi olanlarin bu yasadiklarini anca hayallerde yasar. Hayal demek insan icin binevi umut demektir. Hayal kurun ki yasamak icin bir umudunuz olsun 😉

0|3
    0|0
  • uykun gelmis ben anladim

0|2
    0|0
  • ilginç düşünce. ama seni de ayakta tutan hayal dir aslında hayal değil gerçekleşmesini istediğin umutlar

0|2
    0|0
    • umut etmek başka, hayalle yaşamak başka

• senin hayallerin küçük umutlardır ana senin hayal dediğinden kastın insanın kendini kanat çırpıp imkansız hayalse ona bişey diyemem

• imkansızı anca hayal edersin, denemez bile insan. olanaklı bir hayal olursa düşünmesi bile zevk verir kişilere.

• Yeni söze gerek yok

0|0
    0|0
  • çok doğru bir söz. hayalle yaşanmaz

0|2
    0|0
  • Yeni atasözü tüketmeye gerek var

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hayalleri olmayanın hedef leri de olmaz ama atasözleri doğrudur dostum

0|1
    0|0
  • Garip :)

0|1
    0|0
  • gardaş hayallerimi süsleyen tek şey var o da pamele Anderson :)))) oda gelsin buyursun zevklidir..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;