BU KIZIN AMACI NEDİR SİZCE?

Sevdiğim bir kız var ve açıldım olaylar şöyle gelişti ben tanımak için fake hesaptan mesajlar attım.(evet hala en iyi yol DM den yürümek :D) Beni tam tanımadığı için türlü kafa karıştırıcı yerlerden kendimi olaya bağladım ve kendimi sordum onun bulunduğu ortamda yeniydim çünkü. nasıl bir çocuğa benziyor gibi sorular sordum saçlarım uzun ve bana saçı palmiyeye benziyor dedi kötü esprileri var gibi şeyler söyledi yeni girdiğim her ortamda böyle karşılanırım aldırmadım fakat tipi iyi boyu uzasa çok yakışıklı olur gibisinden şeyler de söyledi boyum hala uzamaya müsait bir yaştayım bence 15 santim kadar daha uzarım.(boyum 1.70) konuştuk 2-3 gün civarı kızı iyice güldürüyordum ve daha sonradan hesabın arkasında kim olduğunu merak etti (Fikirler tabiki de onlar kurşun geçirmez) ve bende kendi hesabımdan yazdım oldukça saçma bir şekilde rahat ve doğal olarak içim kıpır kıpırdı.(ikisi bir arada nasıl oluyor anlamadım) ve reddetti.1 gün sonra fotoğrafları bulunan fake bir hesaptan mesaj geldi isteği kabul ettim Şelam yazıyordu bende selam yazdım ve konuştuk hakkımda sorular sordu ertesi gün hesap kapandı. Sevdiğim kızın orjinal hesabında ki hikayesinde "Şelam" yazan bir foto paylaştı bunu sordum ve hesabın ona ait olduğunu açıkladı neden böyle birşey yaptın dediğimde ise senin hakkında merak ettiğim şeyler oldu dedi ve kız bütün sosyal medya hesaplarımdan benim eski yeni fotolarıma bakmış.(bunu ablasından öğrendim) konuşmalarımızı ablasına gösterdiği için sevdiğim kıza sinirlendim (hakaret etmedim sadece ilgi göstermeden sinirimi dile getirdim) ve bir daha yazmayacağını söyledi ama mesaj attı halimi hatrımı sordu hastayken merak etti, kavgada olan yaralanma, sakatlanma vb. şeyleri gördüğünde iyi miyim diye sordu ilgilendi derdimi dinledi ve bunların hepsinden saçma şekilde ümitlendim ya da saçma değildi bilmiyorum ve en sonunda onunla konuşmanın beni yıprattığını ve olsada artık istemediğimi söyledim. İşin içinde bir bit yeniği var mı

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;