Siz buna nasil bakiyorsunuz?

Selam arkadalar. Simdi bazen birini seviyoruz onla hayeller ediyoruz evlilik dusunuyoruz ama bir sorun cikiyor genelde de karsi tarafdan ya karsiliksiz olur ya da baska bir sorun. Simdi canini feda ediyon ama kiymetini bilmiyorlar. Her kizda sevdigi hayeller kurdugu insanla evlenmek ister dimi? Bazen bana diyorlar ki iste goruyorsun boyle kendin sevince olmuyor biri istese bir sans ver evlen sonradan seversin. Ama ben bunu nedense dogru bulmuyorum. ilk defadan sevdin sevdin. Yani sevmediyim biriyle nasil evleniyip belke severim diye az bisey yani elektrik olmali ama. Sizce sevmeyip evlenip sonra severim diye boyle bisey var mi yoksa azda olsa elektrik alman lazim?

0|0
30

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim bulunduğum durum. Sevdiğim yari yolda bıraktı gitti. Gelinlik hayalleri kurduğum ilk çıktığım ilk erkegimdi. Ama olmadı sevgisi bitmiş gitti. Şimdi beni isteyenler var ama ben severek evlenmek istedim hep. Gelenlerin yüzüne bile bakamıyorum beni yarı yolda bırakan yüzünden. Ve güven denen de bişey kalmadı. Ama sonradan sevilir mı bilmem. İçinin atması gerekir bence. En azından sevebilcegin yönleri olmasi gerekir

0|0
    0|0
    • Haklisin canim ama sonrada insanin umutlari kiriliyor. ne guzel hayel ediyorsun keske gercek olsa. bende oyle isterdim sevdigimle evlenmek. Ne guzel icten bakasin ona ama olmadi😰simdi de guvenim yok sevdigimle evlenirim diye

• Ben hep aşkın zamanla olduğuna inanırım ama evlilik çok ciddi bişey evlenip sevmeyi bekleyemezsin evlenmeden önce konuş görüş seversen olur sevmezsen yollarınızı ayırırsınız bence

0|0
    0|0
    • Haklisin sevdigim oldu hayel ettigim bana umutlar verdi oyle seviniyordum ki ama duygularimla oynadi kandirdi beni😰boyle kirilinca inanmiyorsun sevdiginle evlenirsin diye

• Bazı erkekler cidden bunu yapıyor onlarında sevgili olmaktan beklentisi çok farklı zaten uzak durmak lazım

• Aynen cunku sevmiyorlar amaclari baska. haklisin canim

• ilk başta sevemediysen sonra da sevemezsin

0|0
    0|0
    • Bende oyle dusunuyorum ama bazen soyluyorlar yok bilmem birisi vardi sevmiyordu evlendi simdi seviyor bilmem neymis

• keşkee ama olmuyor işte

• Keske oyle uzgunum ki😰

Yükleniyor... ;