19 yaşındayım erkek arkadaşımdan hamileyim ama erkek arkadaşım evli 36 yasında çocuğu aldır diyor?

doğuluyuz bide ailem duyarsa beni yaşatmaz ama çocuğu da aldırırsam beni terk eder sonuçta evli, çocuk benim garantim bu adam karısından boşansın diye ne yapmam gerek biraz fikire ihtiyacım var

Güncellemeler:
Troll 😂😂

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evli bir adamdan ne beklenir ki? Hadi sen ayırdın onları seninle olsada yine aldatacak ben hep derim 1 aldatan yine aldatır. O kadar bekar varken niye evli adam ya anlamıyorum cidden. Ailem öğrense yaşatmaz diyorsun o zaman niye yaptın?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hastasınız iğrençsiniz insanlığın en leş halisiniz hepiniz ölseniz keşke.

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun sana bu nası bir alçak düşünce hem evli biriyle yat sonra bide eşinden nası ayırırım de yazıklar olsun bee ar damarınozo sizin...

0|0
    0|0
  • Siz beraber Meclis'e girin

Diyin ki 2. 3. Evliliği yasal kılın biz pezevengler ve rospular rahat edemiyoruz

0|0
    0|0
  • aldırsanda aldırmasanda büyük ihtimalle hayatın boyu ortada kalmışsın geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Aldir o zaman çocuk pic olmasin

0|0
    0|0
  • Hata sende.

0|0
    0|0
  • Yuva yıkanın yuvası olmaz al o çocuğu şimdilik en doğru karar bu

0|0
    0|0
  • Siz cogunuza bakmak icin onun eline muhtac misiniz?

0|0
    0|0
    • Nasıl hoşlandınız mı yaptığınızdan? Görüş olarak sorardınız? Sizin gerçek yaşınız kaç?

• ulan bu nasıl abazanlık millet çoluk çocuğu z. ikiyor

0|0
    0|0
  • Valla senden korkulur kızım

0|0
    0|0
  • sen gel ben seni alirim karninda bebeginle

0|0
    0|0
  • oha lan o kadarmi azdin. sen

0|0
    0|0
  • Her iki durumda yaşamayacaksın zaten dert etme bence...

0|0
    0|0
  • selam oyle biseye ihtiyacin varsa yardim edebilirim

0|0
    0|0
  • günahhh

0|0
    0|0
  • kızım admaın amacı sexmis zaten adam gıbı bekar brını bulamaıdnmı

0|0
    0|0
  • Nasıl orspu oldun hayat kadını oldun sorusunun cevabı gibi olmus. sen neden entrika kuruyorsun. Ne yapmışsan bedelini ödeyeceksin. Üzgünüm ama gercek bu.

0|0
    0|0
  • Git savcılığa tecavüzden suc duyurusunda bulun

0|0
    2|1
    • alan razı veren razı ne saçma bir düşünce!

• @iansomerhaldersever adam çocuğu sahiplenmiyor, babalik davasi acma hakki var bubtarz bir iliskiye giren buyuk ihtimallede iliski basinda resit değildir buda tecavuze girer

Kızlar Ne Diyor 8

• Neden? Hayır gerçekten neden karısını boşasın? yazık değilmi yuvası yıkılsın diyorsun bile bile birliktesin o adamla şimdi doğmamış bebeği kullanıyorsun yazıktır günahtır mutlu olmazsın

0|0
    0|0
  • Hem doğulusun hem ailem öldürür diosn madem böyle bir durum var niye hamile kaliosn neden evli adamla ilişkiye giriyosun daha yaşın kaç ki senin yapmayın böyle ya adamdan emin bile deilsin daha neyine guvenerek yaptın daha yasin kaç ki senin napican şimdi evlenmicen mi başkasıyla kız olmadığın ortaya cikmicak mi çocuğu aldirsan bile bu böyle allah yardim etsin yine de

1|0
    0|0
  • of sizin gibi insanlarla ayni yerde yasadigim icin cok uzuluyorum ya ne iyrenc seviyesiz insanlarsiniz keske hepiniz olseniz ya

0|0
    0|0
  • Iyi troll 👍👍

0|0
    0|0
  • Of allahım 😲

0|1
    0|0
  • Yaparken düșünemedin tabi

0|0
    0|0
  • evli adamla ne işin var bende doğuluyum dogulularin evli adamlarla işi olmaz kendi düşen ağlamaz

1|0
    0|0
  • Senin gençliğinden faydalanmak istemiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;