Erkeklerin hepsi mi böyledir?

Üniversitede şu ana kadar 3 kişiyle konusmuslugum vardır 3 ude ilk tanıştığımız zaman hemen ev konusunu açmaya çalıştılar iste ben yeni ev aldım vs veya ben guzel yemek yaparım ışte evim kocaman, evimin duvarini boyuyorum vs. Işte evimin altında bar var seni orayada götürürüm vs. Yani bana hep o şekilde yaklaştılar. Ben acik giyinen bir kiz asla değilim. Kimseyede kolay yüz vermem. Zaten 20 yasindayim bu zamana kadar sevgili olmuş değilim kimseyle biriylede opusmus değilim gerçekten. Çünkü karşıma çıkan 3 kişi 3 de evden bahsettiği için sevgili yapamadım ne yazıkki. Erkekler univesitede hep mi böyle?

0|1
320

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de unideyim.
    Arkadaslarim bana anlatiyorlar. allah islah etsin deyip geciyorum.
    Ama birilerinden yuz bulmuslar ki bu numaralari tutar diye sizde de deniyorlar..
    Kapali acik farketmez. hatta kapalisi acigindan daha beter diyorlar. elbetteki benim dusuncelerim cok daha farkli , fakat onlar bunu anlayacak kapasitede degiller. o yuzden yuzlerine, rabbim islah etsin dedigimle geciyorum. onlarda gulup geciyorlar..

1|0
    0|0
    • Son gülen iyi güler... benim gibi temiz kiz arayacaklar yarın öbür gün görürüm onları 😂

• Haklısın zor değil kanı bozuk biri için. Zaten o giden kizlari anlamıyorum nasıl gidiyorlar aklım almiyo

• Baba sevgisi gormeyen kızlar sevgiye ilgiye daha muhtaç olur. böyle erkekliğini sergileyenlerin peşinden koşturmayı marifet sanarlar. bu yüzdende kekoların ve serseri tiplerin daha çok rağbet görülmesi durumu yaşanır. o meşhur sorununda cevabıdır yani.

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin geneli böyle, adamını bulmak zor

1|1
    0|0
    • Bende anladım. Biraz daha büyüdükten sonra sevgili islerine bakmayı düşünüyorum şimdi değil

• Paran varsa sıkıntı yok 😂😂😂

• Para çok araba var onlar basit konular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Geneli öyle.

1|1
    0|0
  • Eğlenmek kullanmak amaçları iste. Boşver onları annem iyi arkadaş değil onlar :)

1|0
    0|0
  • Sana tavsiyem Üniv hiç sevgili yapma otogarda verilen bütün sözler bitiyor o aşk bitiyor sen sadece kirlendiginle kalırsın

1|0
    0|0
    • Doğru 😊😊

• Üniversite çıkar ilişkisi yeri yani pis bir yer zaten

• Aynen dikkatli hatta çok dikkatli olmak lazım

• Soruyu soran kız sende oyuncak kızsın kesinlikle
    Kızım üniversite okuyorsun
    Eee illa sevgilinmi olması şart ey akılsız kız
    Misal Diyer grzklı kızlara bakıpda özenme
    .. Üniversiteni bitir evleneceğin kişiyi bekle bul

0|0
    0|0
    • Benim sevgilim olması hiç konustuklarim olmuştur. 20 yaşında bir kizim kimseyle opusmedim insnmasi zor belki ama öyle. Yani ciddi olsun isterdim biriyle

• Aldatmaz biraz fazla oldu. Ben iyi dürüst biriyle evlensem bile aldatılmayacagimi düşünmüyorum.

• Bak bende 24 yaşındayım hiç bir kızla hiç birşey yaşamadım yaşamamda birgün evlenirsem evleneceğim kızın yüzüne bakabilmek istiyorum ben maske takamam kısacası asla ve aslada aldatmam sakın yanlış anlama beni
      .. demekki aldatmaz pırlanta insanlar da var
      .. demişsin erkekler konuşmak istiyor bende konuşurum özür dilerim ama o erkeklerin amacı belli anladın sen onu kimse citti düşünmez
      Yani sen karşıma pırlanta kişi çıksın oda evleneceğim kişi olsun
      .. pırlanta insan kolay kolay bulunur mu
      ... Onun için pırlanta kişiyi bekle bul
      Neyse Allah herşeyi gönlünüzün güzelliğine göre versin Allaha emanetsin

• üniversite hayatı gördüğüm kadarıyla öyle. diğer kızları da inceledin mi hiç onlar bu gibi durumlar hakkında ne düşünüyorlar

1|0
    0|0
    • Diğer kizlara hiç sormadım. Ama gidenler vardır illa

• iyi erkenden kazasız belasız bitirmeye bak :D

• 2 senelik zaten okulum

• evet

1|0
    0|0
  • üniversite okumadım bunu yapmak için ise iyi ki üniversiteye gitmemişim... ipini koparanı evime almam :)

1|0
    0|0
    • Evet kızlarada guvenilmeyebilir sonuçta

• kız yinemi sen bunu konuşmuştuk. d

0|0
    0|0
  • Yok ben ayri evde kaliyorum eve kiz gelmesin diye sevgili yapmiyorum 😂😂

1|0
    0|0
    • Ahahaha ilginç 😂

• Yokki zaten çok üzücü bir durum

• Aynen cok aci verici😏

• boş laf lar. ev le kız tavlannaz. adamlik insanlık tir kazanan

1|0
    0|0
  • %95 i dediğin gibi %5i güzel insan

1|1
    0|0
  • Gayet normal.

0|0
    0|0
    • 2. Günden eve çağrıldım bu keresinde pek normal değil

• Partner şey galiba iyi bişey değil yani. Sevgilim var niye demedin

• Partnerim cunku. Sevgili demek basit kalir. Hayat partnerim, dostum, sevgilim.

• Ne terbiyesiz erkekler var yaa 😂😂

0|0
    0|0
    • Ya insan tutuluyo hani kufurde edemedim şok oldum yani

• Ahhahaha😂

• Gelmezsen küserim canım 😋😋😋😋😂😂

• Hayır.. sen direk sarkana denk gelmişsin.. bütün erkekler öyle değil ..

0|0
    0|0
  • değildir

0|0
    0|0
  • hepsi değildir kuzum, uzak dur öylesinden

0|0
    0|0
  • inanmıyorum ya.. seni eve atmaya çlaışıyolar

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. Ama benim gibi biri zor yani bir eve gitsin

• Anliyorum. Ya ben kuzenine güvenmeyen bu insanım elin oğluna niye güveneyim. Karakterle ilgili bir durum bu iste

• bencede :) ne bilm ben onun hep yanında oldum olcamda sonra bu benim yanımda ağladı güldü bağırdı çağırdı ne bilm yeri geldi özel günümdeyim dedi ben buna pasta aldım işte dram filmi felaen aldım ağlasın diye. D D öyle işte

• hayır tabikide

0|0
    0|0
  • pardon ama sorun sende yuz vermezsen adam nasıl yklsck sna etkilemeye calisiyolr iste

0|0
    0|0
    • Yok yüz vermedim. Galiba geniş tipler bayaa

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet.

1|1
    0|0
  • Ne cesaret, onlara bu cesareti senin davranışların verir aslında ama bilemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;