Düşüncelerinize ihtiyacım var?

Önce belirtmeliyim ki büyü işine pek inanmam ama kafamıda kurcalamıyor değil. Sorun şu evliyim ve 2 tane çocuğum var. Eşimin annesiyle pek anlaşamıyoruz ama hiçbir saygısızlığımda olmadi bu zamana kadar. Annesi sürekli arkamdan konuşan birisi. Birgün eltime biz onu ezeriz dinle demiş (eltimde pek sevmez ama seviyor gibi yapıyor el mahkum) Ertesi gün beni aradı eltim bana böyle böyle söyledi dikkat et diye ozaman hamileydim 8 aylık. Sonradan eşimle yavaş yavaş tartışmalarımız başladı ve hatta sürekli kavga eder olduk. Normalde bana kıyamayan insan küfüre hatta vurmaya bile yeltendi. Aşırı ilgisiz ve sevgisiz oldu ve bunlar 4 ay içinde hiç sorun yokken birden bire başladı. Dediğim gibi büyü işine inanmam ama durduk yere böyle olmasıda düşündürüyor. Sizce ne yapabilirim?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• büyü işine inanmiyosan sana diyecek biseyim yok ama büyü denen bişey var size yapmışlar ama sen inanmadigin için başka sebep ara. ...

0|0
    0|0
    • Başıma hiç böyle birşey gelmediği için ne yapabilirim bilmiyorum

• Yaa ALLAH u ekber cevşen ne yaa dinimizde cevşen Muska denen bişey yok şirk tir haramdir... cevşen Muska gibi şeyler cinlerle anlasmali yapılır... ilk başlarda faydası vardır gibi görünür ama daha sonra daha beter olur 😢

• Vallaha bilmiyorum cami hocasına gitmedim bir arkadaşımın tanıdığıydı mevlütlere felan gidio kuran okumaya o verdi

En İyi Kız Görüşü

• büyü normalde hatta İranlılar çok fazla düşkündür İslam da da büyü yasaktır normal bir müslüman yapmamalıdır bir hocaya git istersen

0|0
    0|0
    • Napacağımı şaşırdım vallaha. En iyisi bir hocaya gidip sormak.

• Anladım. Teşekkür ederim yinede.

Erkekler Ne Diyor 2

• büyü neden olmasın srfsz çok ben bizzat bı yakınıma yapıldığına şahit oldum

0|0
    0|0
    • Peki ne yalabilirim böyle bir durumda

• Evin heryerine baktım aslında birşey bulamadım ama yatak odasında ara ara iğrenç bir koku oluyor başka hiçbir yerde yok bu koku sadece orda ve önceden yoktu böyle birşey ama bir hoca bulup kesin soracağım.

• Allah yardım etsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;