Mutlu olabileceğime hiç inanmıyorum?

Hayattan çok yoruldum artık küçükken farkında değildim hiçbişey in ama artık babamın yokluğunu çok iyi hissediyorum 17 sene oldu 18 yaşındayım zaten anlatabileceğim hatırladığım tek bir anım dahi yok bir tane fotoğrafı var bakıp duruyorum ona sürekli, ben artık çok sıkıldım bıktım hayattan şu an mutlu değilim hiç, olmam içinde bir sebep yok zaten çünkü ben mutlu olabileceğime hiç inanmıyorum çok fazla özlüyorum babamı yokluğu çok fazla hissediliyo baba kelimesi hayatında bir anlam ifade etsin isterdim ama yok babam işte bir daha geri de gelmicek çok kötüyüm yaşamak istemiyorum

0|1
32

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili kardeşim,

Bunları yaşayandan başkası anlamaz. O yüzden pek bir şey diyemiyorum
    Ama tavsiyem şu; reşit olmuşsun, okulun yoksa evlen aileni kur
    Kendi ailen olsun.. Eşin olsun çocukların olsun.

Bu senin için şu an daha iyi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kardesim herkesin hayatinda birseyler oluyor. Onun ragmen mutlu olmaya calisiyorlar. Sen mutsuz olunca baban hissetmiyecegini mi saniyorsun. Hayat daha mi guzel olacak? Inaniyorsan boyle devam edersin. Depresyona girersin ve hayatin biter. Allah bunu istemiyor. Bu bir imtihan. Guclu olmalisin. Biliyorum hazir degildin ama olmalisin!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• O nasil laf yasamak istemiyorim ne ya oncelikle allah sabir versin ama sakin olmalisin😔😔

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende sanmıyorum

0|0
    0|0
  • baban neredeki

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;