1 Nisan ülker reklami hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Mutluluk planlanir diyor Bombalar patlatiliyor direge baglanip pis burunla top atiliyor kanli pasta getiriliyor ve daha neler neler tersten yavaslatilmis halini dinledigimizde de dualar okunur sarkilar okunur daglar tas olur isa yasiyor gibi seyler söyleniyor ne dusunuyorsunuz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eğlence amaçlı yapılan bir reklam gibi gözükmüyor Ülker gibi büyük bir firma daha samimi bir reklam yapmak varken neden bu kadar istisnai bir reklam yapmak istemiş bence mesaj verilmeye çalışılmış ancak biraz amatörce olmuş

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Asırlardır her duyduğuna inanan bir millet olduk. Çağlar değişti, dünya değişti ama ne yazık ki toplumumuzdaki bu zihniyet sona ermedi. Üstelik böyle şeyleri yayıp saçma sapan anlamlar yükleyenler, bizim milletimizden çıkıyor. Bu gidişatla, kendi kuyrumuzu kendimiz koparacağız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Yalan o reklam. Ülker açıkladı, biz yapmadık diyor. Birileri editlemiş, oynamış üzerinde, böyle yayınlamış...

0|0
    0|0
  • Ulan siz ne malsınız ya hahaha hele hele laflar bak :D tersten yavaslatilmis halini dinledigimizde de dualar okunur sarkilar okunur daglar tas olur isa yasiyor cidden bu ülke çomar dolu hepsi cahil

0|0
    0|0
    • youtubeden tersten altyazilisini dinledin mi dinlemeden yorum yapma dinle öyle gel buraya

• karşılığını gördüler bu millet aptal değil artık eskisi gibi değiliz üzerimizdeki ölü toprağı atmaya başladık

0|0
    0|0
  • Bir reklamcı adayı olarak söylüyorum. Tamamen saçma ve markayı kötülemek amaçlı yapılmış iğrenç bir reklam. Tamamen yapımcı şirketle alakalı bir şey.

0|0
    0|0
  • Ülkerden beklerim

0|0
    0|0
  • abartı olmuş bence

0|0
    0|0
  • Az önce çikolatalı göfretin başını kesip ülkerin fabrikasının önüne attım herkes haddini bilecek 😂

0|0
    0|0
  • Aslında öyle bir amaçla yapıldığını sanmıyorum ama insan izlerken ürkütücü geliyor hele ki seslendirilme şekli

0|0
    0|0
  • Ne biliyim aman

0|0
    0|0
  • Ne kullanıyorsunuz abd ürünü mü kullanılan şey?

0|0
    0|0
  • yalAN SANKİ O

0|0
    0|0
  • abartldi

0|0
    0|0
  • Çok aptalcaa

0|0
    0|0
  • Tersten yavaslatilmis halinin videosunu göndersene

0|0
    0|0
    • maalesef xper 1 oldugum icin link veremiyorum ama youtube'ye ulker reklami tersten yaz Abdulhamid Han isimli birisi paylasmis ordan izleyebilirsin

• Tersten yavaşlatılmış derken

0|0
    0|0
    • youtubeye ulker reklami tersten yaz alt yazilisini izle

• Amariganın oyunları hep

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• salak saçma sapan bir şey işte

0|0
    0|0
  • Biskuviden cok herşey var

0|1
    0|0
  • Yarası olanlar gocunmus başka bir şey yok işte eğlence amaçlı yapılmış reklam

0|0
    0|0
    • sana göre egelnce amaçlı reklam kanli pasta patlatilan evse ayri tabi

Yükleniyor... ;