Maaş vermeyen iş yeri?

Arkadaşlar 1 buçuk ay önce çalıştığım iş yerinden çıkmak zorunda kaldım ve 1 buçuk aydır son maaşımı alamıyorum vericez denildi fakat ne arayan var ne soran sizce ne yapmalıyım? Sıkıldım artık şikayet etmeli miyim sizce yoksa biraz daha bekliyim mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin maaşları faize yatırıp iyi kar ediyorlar. Gözleri doysun, ödesinler artık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sgk ya sikayet et

1|0
    0|0
  • sigortan yapildiysa şikayet edebilirsin. ama elde orda 1bucuk ay calistigina dair bir kagit bir belge yoksa gecmis olsun..

1|0
    0|0
    • Orda çalıştığıma dair şahitlerim var yetmez mi ayrıca 2 ay sigortasız işçi çalıştırmak suç değil mi

• tabiki suç. şahitlerin eğer senin lehine konuşursa her turlu sikayet edebilirsin. tazminat bile alabilirsin.

• Sıkıntılı bir durum nasıl bir iş yeri büyükmü

1|0
    0|0
  • Sağlık sigortan vatmiydi

1|0
    0|0
    • Yoktu sigortada yapmıyolar

• O zaman dilekçe yaz bana sigorta yapacaklarını söylediler ama bir buçuk ay çalıştım yapmadılar çıktım ama bu sefer paramı vermediler de

• Alla alla o nasil oluyor oyle niye vermiyorlar.

0|0
    0|0
  • Parayi alacagini sanmiyorum bosver isine gucune bak.

0|0
    0|0
    • Vermeyecek insan başta veremicez derdi neden o zaman vericez dedi

• Cumhurbaşkanı bişey yapamaz öyle mi o zaman kesin sen yaparsın😂

• Ne saf insansın sen, bacım 3 5 tane değiller diyorum senin ne tarz bir Türkçen var nasıl bir kafan var yahu, hangi birisine müdahele edecek diyorum. Herneyse engelliyorum rahatsız etme.
      İyi günler.

• süründür onları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;