Sinirden ölmek üzereyim?

Birinin kalbini kırmamak için kendimi zor tutuyorum sakinleşmek için ne yapıyorsunuz?

0|0
620

En İyi Erkek Görüşü

• Ortam değiştir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanların sözlerine artık aldırış etmiyorum bu yüzden dinlemiş gibi yapıyorum sadece evet evet ben de çok sinirleniyorum özelikle karşımdaki beni anlamamakta ısrarcı olduğu zaman sinirlenirsin ve kötü duruma sen düşersin neden mi? her insanın kendine özgün düşünceleri vardır kendi düşüncenin doğru olduğunu biliyorsan tartışırsın karşındakine doğru yolu göstermek için ama karşındaki kişi seni dinlemiyorsa tartışmanın bir manası yoktur ama bunu ayırt edemiyor karşındaki kişi o zaman onu dinlememelisin

0|0
    0|0
    • Yok öyle bir mesele değil sustum ben ama çok kötüyüm

• Sen durup dururken sinirleniyorsan pisikolağa git bence

• Ya şu an okuduğumu da anlamıyorum sinirden sonra daha düzgün okuyup cevap vereceğim kusuruma bakma

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 5

• Sana bir şey diyeyim mi ben hep sustum ama kırmak gerekiyor bazen insanlar seni paramparça ediyor ama biz sakinleselim diye uğraşıyoruz.

0|0
    0|0
  • ölmek üzereysen ölmezsin

0|1
    0|0
  • Genel de ortamı terk edip olayı başka birine anlatıyorum müzik dinleyerek yürüyerek sakinleşiyorum

1|0
    0|0
  • 10 a kadar say

0|0
    0|0
  • sakinleşemiyorum bırak kırılsın kalbi umursama fazla millet seni kırmamak için susuyor mu

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;