Annenizi böyle bir durumda affeder miydiniz?

Anneniz sizi küçükken sürekli rehebitilasyon merkezine götürse sonra arkadaşlarınıza anlatsa o hasta dese ben onu rehebitilasyona götürüyorum dese annenizi büyüdükçe affeder miydiniz?

• Kızmamki affedeyim annem benim için en doğrusunu bilir anneye kızgınlık olmaz
    A seç
  • Evet zamanla unuturum ve affederim uzatmanın lüzumu yok anne o
    B seç
  • Hayır asla affetmem
    C seç
  • O benim annem 😭😭😭
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ee ne var bunda? Kötü anne görmemişsiniz affetmem diyenler şimdilik yok ama soru yeni sorulmuş illa Hayır affetmem diyenlere çıkacaktır size şunu söyleyeyim anneniz sizi istese doğurmayıp aldırabilirdi veya bakma zahmetinde bulunmayıp evlatlık verebilirdi anneniz hayattayken kıymetini bilin küçücük hataları yüzünden annenizi kırmayın

1|0
    0|0
    • Çıkmış çıkmış hemde 5 kişi ben affettim

• Onlar insan değil boşver sen iyi yapmışsın ben olsam hiç kızmazdım bile her anne kız atışır bende annemle zaman zaman atışıyorum ama biz evlatlar alttan almalıyız unutma eig için teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• bence doğruyu söylemesi güzel bir açıdan. Cesaretli ve kendisiyle barışık bir insanmış annem derim. Bizim ülkemizde insanların bakış açısıyla alakalı durum yoksa annenin yaptığı doğru

1|0
    0|0
  • Enteresan bir anne.

2|0
    0|0
  • başkalarına o hasta falan demesi kendi saçmalığı bence

1|0
    0|0
    • Bencede bende zaten rehebitilasyona götürmesine kızamam götürmese şuanda bu kadar iyi durumda olmayabilirdim ama ötekilere o hasta diyipte dalga geçmelerini sağlamak çok vicdansızca tabiki affettim anneye kızgınlık kırgınlık olmaz anneye of bile denmez ama unutamıyorum

• zamanla geçer be üzülme 🙂

• cahil demek ki anneye of bile demek allah tarafından yasaklandı sus ve sevaplari topla ablam

0|0
    0|0
    • Anneme cahil deme banada sus deme ben zaten affettim size soruyorum

• ayy pardon sordun cevap aldın baci gardaş

Kızlar Ne Diyor 4

• yokk artik askim

1|0
    0|0
    • Sen hiç her çocuk özeldiri izledinmi

• yanlış oyladım :/ uzatılacak bir şey değil bence evet keşke arkadaşlarına söylemeseydi sizi çok üzmüştür ama sonuçta anne kırma üzme

1|0
    0|0
  • Uzatilcak bişiy değil

1|0
    0|0
  • Kötü bir şey yok ki bunda, kızmam bile :D

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;