Bana seri katil olmadığını nasıl ispat ederdin?

Seri katil OLMADIĞINI. eğer ikna edecek bir cevap veren olursa onla buluşabiliriz 😂😂

0|0
1059

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun için seni tanımam lazım. Tanımadığım sana ne söylesem bir katil olduğumu düşüneceksin. Asıl katil sensin. Senin ile hangi soruda karşılaştıysam ilk silahı sen çektin. Senfden kaç kutşun taşıdığımı bir bilsen. Kevgire çevirdin ama ölmedim. Çünkü seninle ölümsüzdüm...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 58

• Bu benim ilk cinayetim.

0|0
    0|0
  • להבה כחולה Adliye sarayına gider ve bir adet adli sicil kaydı çıkarttırırım... Sorun şu ki, seni inandırmak için yapmazdım. Gerekli yerlere vermek için, hazırda bulunması için yaparım.

0|0
    0|0
  • Bu soruya nasıl bir cevap vereceğimi bilemedim liseden beri hangi ortama girdiysem dershane vs gibi hocalar diğer öğrenci dingiller hep bakışlarımdan dolayı seri katil gibi gözüktüğümü söylerlerdi. Seri katil olsam öyle tek tek öldürmezdim. Kendimi ifşa etmeden toplu katliamlar yapardım ve haberlerde mutlaka "katil hala yakalanamadı tarzı haberler görürdün"

Buluşmasakta olur :D

0|0
    0|0
  • en az senin kadar seri katilim. bu kadar.

0|0
    0|0
  • seri katil olabilmekte bir zeka gerektirir bence seninle buluşmak isteyenler değilde seni buluşmaya ikna edebilenin seri katil olma ihtimali yüksek... dikkat et kendine ;ÇÖZÜLMESİ EN ZOR SUÇLAR NEDENSİZ İŞLENENDİR;

0|0
    0|0
  • ben katilim hemde en serisinden..

0|0
    0|0
  • Seri katilim inanmiyorsan demeknki değilim :)

0|0
    0|0
  • Hadi ya avcılar pelikan avmde çalışıyorum vatan bilgisayarda.. hani buluşma derken mesela gelsen yanıma avm nin içinde seni herkezin içinde öldüremem yani 😂😊

0|0
    0|0
  • Seni öldürmeyeceğim. Ayrıca seri katil, karşıdakini ikna etmek için uğraşmaz. Ben uğraştığıma göre :)

0|0
    0|0
  • Karakola giderdim kimliğimden sabıka kaydı isterdim. Ya da e-devletten bakılırsa ona gösterirdim sabıkam olup olmadığını.

Eğer hiç sabıkam yoksa da bilemiyorum nasıl anlatırdım 😊

0|0
    0|0
  • İnsanlarla işim olmaz. İşe yaramaz insanlar yüzünden yargılanmaya değmez

0|0
    0|0
  • Seninle neden buluşayım

0|0
    0|0
  • yok abla kalsın buluşmayalım. bu arada bu cevap oluyor

0|0
    0|0
  • Ayni seyi yapamam ben mk sıkilırım

0|0
    0|0
  • bıçağı eline veririm

0|0
    0|0
  • seri katil olmak istiyorum ilk kurbanimda sen ol hadi buluşalım 🤗

0|1
    0|0
  • seri katil olan adam internetle işini keser ve hayattan kopar

0|0
    0|0
  • buluşarak lutufta mı bulunacaksınız sultanım😂

0|0
    0|0
    • Evet lutfedicem ahada

• bu çok basit bir soru 😊.. ispat ediyim hemen.. şu anda turkiyede seri katil yok.. seri biçimde işlenmiş cinayette yok.. yani benim seri katil olma ihtimalimde yok 😂

• Sırf senle buluşcam diye iki saat ispat etmeye mi uğraşayım? Ne gerek var

0|0
    0|0
    • İspat etmek zorunda mısın demişim ya da uğraş mi demisim? Nasıl ispat ederdin dedim laf sokcam derken sacmaliyonuz

• Laf sokmak için söylemedim ki. Ki bunun laf sokacak bir tarafı da yok zaten. Sadece üşendim

• banyoda ederdim senle

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    38

Kızlar Ne Diyor 9

• Bunu ispat etmeye çalışan biri olursa onla buluş bence. Yazık saftır o cinayet falan işleyemez , kıyamam..

0|0
    0|0
  • Bana baksana sen hiç seri katil tipi var mı karıncaya bile kıyamam ben. :D

0|0
    0|0
  • Ne istersen onu dusun

0|0
    0|0
  • Beynim yaniyor bu nasil soru

0|0
    0|0
  • ikizlerim benden seri katil olmaz bir şe başlayıp sonunu getirdiğim yok ki seri cinayet işleyeyim :D

0|0
    0|0
  • Seri katil olsam burada işim ne 😀

0|0
    0|0
  • Seri katiller zeki oluyorlar 😂 ki seri katil olsam doktor olurum doktor muyum hayır o zaman seri katil değilim 😂😂

0|0
    0|0
  • Neden ispat edeyim ki. Onuda soyle ona gore cvp versinler bakalim neler cikcak

0|0
    0|0
  • amaaan

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;