Paranormal olay yasadiniz mı hic?

universitede sabah uyurken yan odadan arkadas geldi duzlestiricini alabilir miyim dedi uykuluyum tabi gozumu açamıyorum döndüm cekmede al dedim. kizin sesini bana dokunduguna eminim. 1 ay geçti gittim istedim geri vermedin diyee ben senden duzlestirici almadim ki benim var zaten dedi. sonra duzlestirici valizden cikti. birde arada esyalar düşüyordu dolabin uzerinden falan
sizde oldu mi hic
tam gece konusulacakk konular😄

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yaşadığım. olayı anlatmak istemiyorum aslinda inanmiyo cunku insanlar inanmassalar inanmasnlar cokta s. kmde ama genede anlatayim. Bayram gecesi koye gittik. Koy evlerini bilirsiniz eski olur amcamlar felan o evde kaliyo ve tek kalamiyolar korkuyolarmis ust kattan ses geliyo vs diyolar neyse gece 1.25te yataga girdik annemle uyuyordum 5dakika gecti bahceden ayak sesleri geldi tak tak derken dis kapi acildii gicirtisi geldi gozume boyle amcaoglum geldi hadi semih gel cikalim der gibiydi ama o an evde yoktu derken bizim odanin kapisi acildi iceri yuvarlak beyaz isik girdi ama ben kitlenmistim kipirdayamiyordum sadece gorebiliyodum karsi cekyatta abim. uyuyordu ona dogru gitti ve geri geldi odanin ortasinda durdu durdu birden yere dustu kayboldu bende o kybolunca cozuldum hemen annemi kaldirdim saat 1.33 tu 8dk icinde olsu bunlar abimi felan kaldirdik annem etti uyumadim sabaha kadar. Daha cok paranotmal olay var bizim köyde.

0|0
    0|0
    • sen gitme o koye bidaha😄

• Yapcak bişey yok akrabalar var ama ben abdestsizdim o gün belkide ondan oldu bilmiyorum😂

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben bir keresinde gece evde yalnız kaldım daha lise 1 o zamanlar. Bizim ev bahçeliydi etrafı boş en yakını 10 metre ötede. Rüzgar yok hava durgun ama damda biri yürüyor gibi ses geliyordu çıktım baktım bişey yok. Maç vardı (gs-psv) onu izleyeyim dedim kumadayı aldım ses açmaya çalışıyorum kanal değişiyor. Bırakıyorum yere ses yükseliyor. Çıldırmak üzereyim. Kapının önünde biri yürüyüp duruyor giib tıkırtılar da arttı baktım yine kimse yok. O gece nasıl sabah oldu anlatamam. Ha soruna cevap pldu mu onu da bilmiyorum ama çok korkmuştum anlatayım dedim :D

0|0
    0|0
    • aynen gece olursa cok korkuyorum ama gündüz korkmuyorum artik olmuyo zaten

• Ben abime yaptım bir keresinde. Yerden 1 metre uçmuştu havaya kaç gün küfür yedim😂

• yapma oyle seyler 😄

• iyiymiş korku istiyorum gerilim istiyorum
    neyse bir bölüm westworld izleyim yatayım :D

0|0
    0|0
  • hayir bea

0|0
    0|0
  • Belki ihtiyac duyup aldılar kinamamak lazim :))

0|0
    0|0
  • annen tarafindan ustumu örtü gece ama annem değilmiş sorduğumda -_-

0|0
    0|0
    • cok tuhaf oluyo dimi😃 bikac kere olunca alisiyo insan esya lardan ses geliyodu tinlamiyodum artik kafayı geri ceviriyodum ama gece olursa korkuyodum

• atma niyazi abartma😄

• sana bunu kanıtlamak zorunda değilim ama olay gerçek cok korkutydum lütfen bugün öldürme diyordum ve bum yok olduydu

• Gece vakti, duş alırken kulağıma bir ses geliyordu, dibimde biri sanki fısıldıyor. Umursamadım açıkçası sonra kıl oldum, kapattım suyu ses gitti. Delikanlı olsa gitmezdi öyle dinlerdim 😊

0|0
    0|0
  • hayat para'normal be

0|0
    0|0
  • odam zifiri karanlıktı sayende ışığı açmak zorunda kaldım...

0|0
    0|0
  • Aklında öyle kalmistir

0|0
    0|0
  • Senin yasadigin paranormal degil ki ruya gormussun :)

0|0
    0|0
    • ruya değil yaa yataktan kalktim kizin dokundugunu hissettim sesini duydum

• Tamam ruyada da boyle olmuyormu 😂

• hayır bea

0|1
    0|0
  • Ayyy 😐

0|0
    0|0
  • Rüya görnüşsündür

0|0
    0|0
    • yok cok ruya gorurum ama ruya degildi uyandim cekmeceyo actim burda al dedim eminim yani sesini de duydum hatta dokunduğunu hissettim

• Unutmassam yazarım yarın 😉

• tamam

• Kıcın açık kalmış canım korkma :D

0|0
    0|0
  • Ben cinlerle konustum... insan vucudu uzerinden.. daha 2 gun oldu :)

0|0
    0|0
    • ne konustun

• Bu kisiye zarar veriolardi... gece uyutmamak gun icinde titretmek gibi.. vucudunda oldugunu anladjim.. sonra onunla bu cocugun uzerinden konustum.. hatta cocuk namaz niaz aldi basini gitti :).. bu mucize karsisinda hayretler icinde kaldi en onemlisi artik gece uyuyabilio ve artik gun ivinde titreme urperme yasamio :)

• kış kış cinler kış kış

0|0
    0|0
  • Senin gözükmeyen arkadaşların var desene 😃😃😃 geniş çevreye sahipsin

0|0
    0|0
  • 2-3 ay kadar once uyurken babam odama geldi arabanın anahtarlarını sordu pantolonun cebinde dedim sonra aklıma geldi yataktan sıçradım anahtari arabanın üzerinde unutmuştum ama babam vefat edeli 10 yıl olmustü

0|1
    0|0
  • Bizim yazlikta oluyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Birkac kez oldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...