Buradan tanıştık şu an hamileyim ama ortada yok nasıl bulabilirim? altı okuyun?

arkadaşlar soru troll falan değil, 9 ay önce burada tanıştık ben İzmir o da İstanbul da yaşıyor 2 ay konuştuk falan sonra yanıma geldi görüştük bir iki üç derken birliktelik yaşadık şu an 2.5 aylık hamileyim üstelik ilk birlikte olduğum kişi kendisiydi ona hamile olduğumu ya istemeye gelmesini yâda kaçmamız gerektiğini söyledim tamam şu an çalışıyorum dönücem sana dedi deyiş o deyiş bir daha ulaşamadım 1 haftadır arıyorum hat iptal ailesinden kimseyi tanımıyorum sadece adını biliyorum ben bu adamı nerden bulabilirim? hamile olduğumu ailem duyarsa beni yaşatmaz bir akıl verin ciddi birşey soruyorum

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sadece adını bildiğin biriyle yatarsan öyle olur

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Insallah trolldür. Nasil bu kadar kolay güveniyorsunuz anlamiyorum. Ben sevgilimle iliskiye giriceksem asla icine bosalmam hadi oldu diyelim. Birakip gitmek ne? Hic mi düşünmez bu kadin napar o cocukla diye. Yazık. Allah affetsin. Ailene aciklamak zorundasin bir sekilde. Kürtaj falan yapma vebali büyük.

0|0
    0|0
  • bu anlattığın doğruysa doktora git

0|0
    0|0
  • Eleman vur kaç taktiğini sağlam uygulamış heralde

1|0
    0|0
  • Nasıl bir yoklukta kaldınız siz? Nasıl bir beyinsizlik, nasıl bir ahmaklıktır bu? Gerçekten senin gibi gerzekler var mı ya?

1|1
    0|0
  • İzmir'de yaşıyorum... İzmir kızları akıllıdır yahu nasıl yaptin bu cahilliği? 🙄 Nicki neydi elemanın?

0|0
    0|0
  • fake and troll , gercekse burdan ip kayitlarindan bulunabilir , savciliga git , hesabini silmesi fayda etmez , kanunlars göre ks yönetimi her hesabin log kayitlsrini tutmak zorunda

0|1
    0|0
  • troldur troll

0|0
    0|0
  • is istrn gecti :)

0|0
    0|0
  • Savcılığa başvur, babalık davası aç.

0|0
    0|0
  • Nasıl izimi kaybettirdim ama :D haydi Hoşçakal

0|0
    0|0
  • akıl versek nolcak sende o verdiğimiz aklı işleyecek akıl yokki

2|0
    0|0
  • Tecavüz etti diye şikayetçi ol sanaldan görüştük zorla arabasına attı soyleyemedim kimseye de ya evlenir senle ya da anasının a'MINI tersten görür 10 sene çikamaz

1|0
    0|0
  • ilahi adalet

0|0
    0|0
  • Hayırlı işler iyi oldu hakketmişsin bunu bence hadi bul bulabilirsen mal canım 😂😂 😂😂

1|0
    0|0
  • ya sen çocukmusun adam yok artık p. ç'in biri bulmuş seni kandırmış kusura bakma biraz ağır oldu ama olan bu işin zor

0|0
    0|0
  • Anlamıyorum beni ailem yasatmaz diyosun o anki yasadigin zevk hayatindan dahami degerliydi vallahi yazik gencliginize

0|0
    0|0
  • Neden aldırmıyorsun

0|0
    0|0
  • Daha da bulamazsın, bebeği büyütüp bakacan başka çare yok, yaptığın hatanın bedeli bu.

0|0
    0|0
  • Kendi düşen ağlamaz

0|0
    0|0
  • Kafalar güzelse demekki🤕

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 11

• 👏👏👏😊

0|0
    0|0
  • Şeyyy sanki sen fatmagül'ün suçu ne'yi izleyip ordaki mukaddes yengenin hikayesine kendini fazla kaptırmış gibisin ama olsun bir rahmi de sen bulursun ya sıkma canını ✋🏻

0|0
    0|0
    • 😂😂😂😂

• @Tugba2016 olmuş artık olan umarım trolldür ama değilse de allah yardımcısı olsun

• Durumun çok vahim, belliki başının çaresine bakmanı istiyor, istanbula gitsen nerden bulacaksın bu şeref**zi, o kadar düşündüm ama işin içinden çıkamadım şu an.

0|0
    0|0
  • Trol

0|0
    0|0
  • Çok ayip bu ne

0|0
    0|0
  • Adamı bulamazsın artık yerin dibine girmiştir artik bebegi düşün sen adami degilde

0|0
    0|0
  • Bu hikaye tutar

0|0
    0|0
  • Yapacagin bir sey yok

0|0
    0|0
  • Hacker ile yeri tespit edilemez mi?

0|0
    0|0
  • Bir bardak soğuk su iç

0|0
    0|0
  • Adi soyadi ve digum tarihi onun kimlik bilgilerini bulman icin ywterli. Nufustan da birini bulmak gerek tabi. Gerisi zaten gelir. Ama sen hic bir seyini bilmedigin adamla iliskiye girmissinde. Yani ilk olmasina firsat verdin. O tecrubesizlikle kazara her sey olabilir belki o savunmasz halinle olede bilirdin. Cocu aldirman vs en kolay is

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;