Sitede ki Kadınlar, kizlar, bağyanlar dantel örebiliyor musunuz :D?

Bu sabah annemi dantel örerken gördüm. Oturdum 5 dk onu izledim saymalar falan var, Baya zahmetli ve emek isteyen bir iş. şimdiki kadınlar, kizlar, bayanlar bu entel dantel işinden anliyor mu? Dantel çeyiziniz var mı? :)

1|0
220

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

• örüyordum üniversiteye başlayana kadar, sonra hobi olarrak ders çalışmaya başladım ve dantel kariyerim zirvede bitti :D

0|1
    0|0
    • Haha zirvedeyken birakmak en iyisi, uyanık seni uyumuyorsun zaten. :D

• Çeyiz meyiz hiç o taraklarda bezim Yok ya😂 Örgü de bilmem zaten

0|1
    0|0
    • Yani master'a örgü soracak halimiz yok. O da bizim kusurumuz olsun ;P

• Bir daha olmasın😎😂😂😂

• Tamam olmaz, bir daha olursa da olur yapcek birşey yok :D gizliyim nasilsa bilemen. heralde bilemessin demi, kadın master. :)

• ahahha :D güldümm yaa :D hc sorma yaa bir ara tepsi örtüsü öreyim dedim gülün yaprağı bitmeden bıraktım anane sen devam et sıkıldım dedim :D bir daha töbe almam elime dantel filan çok sıkıcı yaa :) gözlerim filanda acıdıydı

0|1
    1|0
    • Haha sabır işi tabii :D Biliyorsan tamam'dır. Benden geçer not aldın yavru :)

• hahah :D tamam öğrenirsem istemeye gelirsin :) kırmızı kar yağarsaya döndü bu :D kzın birde eksilemiş bni :D bnde tüm kızları eksilicem haydii bakam hodri meydan :) nasılsa arada o eksileyende vardır ;)

• Haha :D dantel işi sökülmeye başladı

• Stres atmada bir numara sanada tavsiye ederim yurt dışında doktorların ameliyatı öncesi örgü örüyorlar konsantre artırsın diye 😉😀😀

0|1
    1|0
    • Haha yok kalsin ya, ben izlerim yapmam daha dogrusu yapamam o kadar sabirli degilim. :)

• Dantelin büyüklüğüne göre drğişir ama o birazda senin çaban önemli 😜

• Bugün annemin ördüğü dantel büyüktü, o kadar sabırada gelemem ben :) başka alternatif yok mu illaki dantel ördüreceksin bana :D

• Hayir

0|1
    0|0
  • Zincir çekmek de dantel örmeye dahil mi? Sonuçta başlangıcı öyle oluyor 😅

0|1
    0|0
    • E yani başlangıç zincirden başliyorsa bilmiyorum tabiii, caktirma ;) Senide orenler listesine dahil ettim :D

• Yok ben, beni biliyorum. icimde ki bende biraz kiriklik var. yerme amacinda degil, ovme amacinda dedim kendime :D

• Peki o zaman:)

• Örebiliyorum bayadır örmüyorum ama namaz takkesi örcem bnmkine nişan bohçası için ne ara vakit bulcaksam :/

0|1
    1|0
  • Örebilirim zor değil ki

0|1
    1|0
    • Bu sabah izledim bana baya zahmetli ve karışık geldi. Saymalar var falan filan

• Kucukken cok orerdim

0|1
    0|0
  • Örgü bilmiyorum 😃

0|1
    0|0
    • Cok büyük eksiklik, nasıl bilmezsin :D şaka şaka ama ögrensen iyi olur. haha

• Tamam orta yolda buluştuk :) iyi geceler daha oncede iyi geceler dedim neden boyle oldu anlamadım :)

• Konuşasınız vardı sanırım 🙂
      İyi geceler..

• Hayır

0|1
    0|0
  • Orgu oruyorm olur muu

0|1
    0|0
  • Yok..

0|1
    1|0
  • tadilat onarim yaparım örgü oremem

0|1
    0|0
  • Babam anneme yasakladi bende ogrenemedim.

0|1
    1|0
    • Neden yasakladı ki

• Enterasan değilim yaa ben takiliyorum oyle. Farkliyim o kadar :)

• Bende takiliyorum :) farkli cocuk

• Hayır sen oruyonmu😂😂

0|1
    1|0
  • Öremiyorum, ilgimi de pek çekmiyor açıkçası. :)) Ama annem çeyiz hazırlıyor sağolsun. :P

0|1
    1|0
    • Hazira konmak senin ki :) hıh

• Evet 😅

0|1
    1|0
    • Bana baya karışık geldi, bilmek güzel yaaa :)

• 14-15 yasimda ogrenmistim😊 Hatirladigim kadariyla ilk ogrendigim havlu kenariydi.

0|1
    0|0
    • Hatirladığin havlu kenarı hatirlamadiklarin var mı pekkiiii :)

• Hayir yok

• hiç sevmem. asla evime sokmam danteli. çocukken heves edip yapmışlığım var ve kesinlikle müthiş rahatlatıyor. sevmesem bile bugün boş zamanım olsun oturur örerim ama dediğim gibi kullanmam.

0|1
    1|0
    • Örebiliyorsan tamam'dır. :)

• Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;