Okukda muzik dersinde kurtce sarki soylemek istiyorum ama cekiniyorum batida yasiyorum bisi derler mi?

Herkes sarki soyluyor ben de soylemek istiyorum ama kurtce soylemek istiyorum. Bisi derler mi?

Güncellemeler:
turkLerin nasil babar oldugunu gormus olduk boylece. Alacagimi aldim ve hala evet demek isteyrn akp li kurtlere de burdan selam yolluyorum.

0|0
209

En İyi Erkek Görüşü

• özgür bir ülkede yaşıyoruz ve karadenizliyim ama Kürtçe türküleri severim. neyi söylemek istersen onu söyle kimseden çekinme. çekilecek bir şey yok!

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin yapmaya çalıştığın şey belli. İstediğini söyleme özgürlüğün olduğunu bildiğin halde burada gelip bu soruyu sorarak insanların hem aklını karıştırma çabasındasın hemde güya bizmişiz ayrımcılık yapan gibi davranırsın. Batıdayım kütçe şarkı söylemek istiyorum olur mu diyerek asıl sen ayrımcılık yapıyorsun. Elhamdulillah türküz, müslümanız. Türk kürt kardeştir, ama senin gibi aramızı bozmaya çalışan ayrımcılık yapan bir insana ne anlatsan az. Sizin gibiler yüzünden var ayrımcılık. Bide gelip evet demek isteyen akpli kürtler diyorsun. Anlayamadın mı hala. Kürt türk fark etmiyor. İsteyen istediği oyu da verir. Sonuna kadar da #EVET

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• soyleme bence bu ulkenin dili türkçe sonuçta abes karşılanır

2|0
    2|0
  • söyle ne olcak vahşi mi millet

1|0
    0|0
    • iyiki barbarız yoksa sağı solu parçalarsınız bıraksak dünya bize teşşekkürü borç bilmeli sizi zincirliyoruz

• samsunda değil sen birşey olmaz burdaysan söyleme helvani yeriz 😃

0|0
    1|0
  • Bence söyleme tepki alabilirsin

0|0
    0|0
  • Demezler

0|0
    0|0
  • Söyle kim bsy dese de ağzının payını ver

0|0
    0|0
  • bizde batıda yasiyiruz kürt değiliz ama kürtçe şarkılar birçok türkçe şarkıdan güzel geliyor kulağa burda kara propaganda yapmak için yaptığın besbelli ayrımcılık çıkartmaya çalışma

0|0
    1|1
    • Hayir yapmiyorum soylerdem tepki cekermiyim disipline verirker mi haberlerde goruyoruz sonucta?

• Yav hehe ben neden goremiyorum kurtce secmeli dersi

• valla bu akp 15 yıl boyunca sadece kürtler için çalıştı başka bişey değil demekki neymiş deveye tiken insana s*k*n yararmiş atasözü bir kez daha yerini buldu 😂😂

• Söyle bir şey deyemezler bir şey deyen olursa dağdan akrabalarını çağır keleşlerle bassınlar okulu.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 19

• https://www.youtube.com/watch?v=ZEYfxKxK6no Başına neler geldiğini az çok biliyorsundur sende, özgür bir ülke burası çekinmemen gerek ama önyargı çokk fazla olucaktır maalesef.

0|0
    0|0
  • bisi olmaz soyle gitsin bizden cok dinledikleri bile oluyo yabanci sarki nasilsa kurtcede aynidir cekinme

0|0
    0|0
  • Sonra bu ülke neden gelişmiyor, şunları tabu halinde bırakmaktan vazgeçin yahu! Sen böyle bir şeyi yapmak yerine sorarsan insanlar da ırkçılığa devam eder. İngilizce şarkı söyleniyor da Kürtçe neden söylenmesin? Üstelik Kürtler bu ülkenin bir parçası. İngilizler, sözde yabancı...

0|0
    0|0
  • kürtçe şarkıda ne var ki özün neyse ona göre davran varsın etrafında kimse kalmasın kimse sevmesin seni

1|0
    0|0
  • Demeyebilirler. Ama arkadaşın olmayabilir yanında. Yanlız kalabilirsin
    İhtimal sadece

0|1
    0|0
  • Söyle gitsin.

0|0
    1|3
  • soyleyebilirsin isteyen ıngilizce ya da karadeniz şarkıları söylüyorlar sende soyleyebilirsin barbar denen çok yanlış bu arada

0|0
    0|0
  • Söyleyebilirsin tabii bu senin kararın kimse karışamaz ama İzmir ve çevresindeysen tepki alma olasılığın çok yüksek

0|0
    0|0
  • Bende kürdüm batıda yaşıyorum Allahtan hiç tepki toplayacağım türk arkadaşlarım olmadı arkadaşlarımın bir çoğu kürtçe öğrenmişti sırf kürt olduğum icin doğru ve kültürlü kesimin içindeysen sıkıntı olmaz cahil yoz kesimde büyük sıkıntı yaşarsın.

0|0
    0|0
  • bence soyleme yanlis anlasilabilir

0|0
    0|0
  • böyle ırkçıların bulunduğu bir yerde tepki göstermez desem yalan olur.

1|0
    0|0
  • Iyi bir fikir degil

1|0
    0|0
  • Derler söylemeeee

0|0
    0|0
  • bati yasayan çoğu kurt var ve özgür bir ülkedeyiz

1|0
    0|0
  • soyle kardesım ya ben kurtlerı cok severım zaten hatta dılınızı ogrenmeye calısmak ıstıyom

0|0
    1|1
  • soyle canım benim arki lerim de söylüyor çoook beğeniyorum hatta 😊😊😊

0|0
    0|0
  • Demezler

0|0
    0|0
  • Amaç?

0|0
    0|0
    • Amac soylemek istiyorum ama cekinitorum soyliyim mi diye soruyorum