Ünilerin itiraf sayfalarında neden hep aynı muhabbet dönüyor?

yok şu arabalı şahısım, burdaysan beğen. yok siyah bmwli çocuk burdaysan beğen. her şey niye böyle dış görünüş para mal mülke dönmüş. insan gibi seven ilgi çıkan biri neden olmuyor. sevdiğim kız da böyle çıktı gitti arabası parası olan biriyle şu an birlikte. ben özel oldugumu hissettirmiştim güzel kıyaklar yapmıştım ne önemi oldu. tek suçum param yok bence.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum on numara yere parmak basmışsın, sorsan kızlara ahlaklı temiz akıllı düzgün saygılı falan isterler. bir kıza yanaşsak abaza derler. Çok geri de kaldık üni başında, sevdik hoşlandık tanışmak ya da görüşmek istedik abaza dedi ya da yüzlerce mesajın olduğu kutusunda bir mesajda bizden oldu. Ama ne zamanki arabamızı aldık paramızı saçmaya başladık bilmemne ayakkabılı montlu çocuk beğen demeye başladılar. Beğendik kardeş bizde. İçimize tipimize değil giydiğimize bindiğimizr bakanlarla evlencek değiliz tabi eğlendik geçtik. Boşver ölesine bakmayan kızları kaybetmiş sayılmazsın inşallah sen olduğun için balan seveni kazanırsın

0|1
    0|0
    • tabii öyle, öylelerini anca skkersin işte... bizim de tesellimiz bu. ama doğru kişi de çıkmıyo bir türlü yani sabır falan kalmadı. insanın inancı ümidi kalmıyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Olur öyle şeyler

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Eşeğe altın semer vurmanın alemi yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;