Ne yapmalıyım bir akıl verin?

Arkadaşlar ben iki yıllık bir bölüm bitirdim. Ama nedense ailem ise girmemem için ellerinden geleni yapiyorlar. Yapmak istediğim hiç bir şeye izin vermiyorlar. Resmen kendimi gelistirmemi istemiyorlar. Ne yapacağımı sasirmis durumdayım. her bulduğum ise bir kurp takip izin vermiyolar. Çalışma evde dur diyolar. Onca sene boşa mı okudum resmen okuduguma pişman oldum. E niye okuttunuz diyorum. Yine bişey demiyolar. Bıkmış durumdayım gerçekten ne yapicam ben

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• ikna etmek için diret... kesinlikle rızası olmadan ailenin hicbirsey yapma özellikle annenin rızası anneler neden korkarsa çocuklarının başına o geliyor... annem motosiklet alma dedi 3 kez kaza yaptım 3 üncü kazada arabanın altında kaldım daha doğrusu araba benim üstümde kaldı daha da binmiyorum...

0|0
    0|0
    • İnan bana yapmadığım şey kalmadı artık bıktirdilar beni

En İyi Kız Görüşü

• Öyle yap

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• onlara göre sebeb neymis

0|0
    0|0
    • Ne gerek var falan diyorlar.

• sorun degil ne zaman istersen takip atarsan kabul ederim dilediginde yaz

• Olur teşekkürler

• kıskançlık mı ne bu veya seni evlendirmek mi istiyolar

0|0
    0|0
    • Hayır evlendirmek istemiyorlar hatta konusu geçse bir yerde falan yaşı küçük olmaz diyorlar.

• Kıskançlıkla ne alakası var ki

• çalışmasın para kazanmasın otursun evde

• kardeş reşit değil misin sen ya kendi iraden var.. iyice belirt kendini artık bende çalışmak istiyorum boş oturmak istemiyorum de anlarlar

0|0
    0|0
    • Keşke anlasalar

• İnşallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;