Zor bir dönemden geçiyorum ne yapmalıyım?

Üniversite 2. Sınıftayım ve daha 2 yılım var bitmesine ama bu sene çok zor bir dönemden geçiyorum üniversite ilk yılında yakın olduğum iki kızla aram bozuldu öğrendim ki arkamdan konuşuluyormuş zaten son zamanlarda kıskançlık not kıyaslama rekabet gibi şeyler yapıyorlardı 1,5 senelik bir ilişkim var onun hakkında bile olumsuz konuştular kendimi satılmış gibi hissediyorum dün bir baktım beni sosyal hesaplardan çıkarmış diğeri yüzsüz gibi hala benim olduğum ortamlarda ama ben yokmuşum gibi davranıyor iyice psikolojim bozuldu ben hiçbirşey yapmadım ama başıma bunlar geldi sürekli düşünüp duruyorum ne yapmalıyım yardım edin

Güncellemeler:
Kafaya çok takıyorum bir hafta okula gitmedim yanlız hissettim hastanelik bile oldum

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Onların sevgilisi var mı

0|0
    0|0
    • Birinin var diğerinin yok

• Ama ne yapmalıyım bilmiyorum durduk yere arkadaşlığı kestiler üstelik kendiler suçlııydu. Bide instagramdan çıkarmışlar falan

• Takma boşver sen keyfine bak
      Senin onlarla bir derdin yok onların seninle derdi var sen niye takasın

En İyi Kız Görüşü

• Düzelir zamanla

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• zor napcan

0|0
    0|0
  • Boşver ya takma böyle insanları.

0|0
    0|0
  • takma gereksiz insanları

0|0
    0|0
    • Şey zoruma gidiyor hiçbirşey yapmadım bir anda konuşmayı kestiler biri dün instagramdan çıkarmış beni öbürüde benim olduğum ortamda ben yokmuşum gibi davranıyor

• Öyle yapmama izin vermiyor bir tanesi geliyor biriyle konuşuyorum mesela karşıma oturuyor benimle muhattap olmuyor ama gözüyle rahatsız ediyor sonra dayanamadı kalktı gitti bende giderse gitsin dedim duymuş bişey demedi ama

• işşte tam o ona onu görmezlikten gel

• Takma

0|0
    0|0
    • Şey zoruma gidiyor hiçbirşey yapmadım bir anda konuşmayı kestiler biri dün instagramdan çıkarmış beni öbürüde benim olduğum ortamda ben yokmuşum gibi davranıyor

• Olur öyle

• yatay geçiş sinavi

0|0
    0|0
  • Biraz sabret, zamana bırak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;