Çanakkale nin Biga ilçesinde, sınava 1 dk. geç kaldığı için giremeyen, 18 yaşındaki öğrenci intihar etti. Ne düşünüyorsunuz?

Evet bu konu hakkında düşünceleriniz nedir arkadaşlar?

Güncellemeler:
Yani geçtiğimiz günlerde yapılan YGS sınavına giremediği için arkadaşlar.

1|0

En İyi Kız Görüşü

• kayseride sinavdan dusuk not aldigi icin bunalima giren genc kafasina sıktı. peki ya bu?

0|1
    0|0
    • onu duymadım ama yazık olmuş

• Sen hiçbir şey bilmediğin halde bunları görebiliyorsun bu senin adına çok iyi bişey. haklısın da. Fakat herşeyi bilip görmezden gelen, menfaat uğruna ülkesini vatanını ateşe atan o sözde vatanseverler milliyetçiler varya, Allah katında hesap veremeyecek ve zerre hakkım varsa helal etmicem onlara.
      Görüş için teşekkür ederim 💐

• rica ederim bilgiler icin ben tesekkur ederim 🌸

En İyi Erkek Görüşü

• Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Madem O'nun için bı kadar önemli bir sınavdı
    Vakti zamanında gitseymiş

Iphone 8 satışa sunuldu deseler, gece yarısı kuyruğa girerler

Umrumda değil açıkcası
    Sanki 1. olacaktı
    Hadi olacaktı diyelim, değer mi

1|0
    2|3
    • sende haklısın, ama kendi vatandaşına sınırlamalar getirip , elin Suriyeli sine sınavsız üniversite hakkı tanınması da tartışılacak bir konu. objektif bakmak lazım

• Ya kendi çocuğun yapsa yine böyle mi diyeceksin bana bunu bir söylesene?

• sen ya çok önyargılı birisin, ya da o çocuğa kızmak için tek sebebin, şu an iyi bir işin ve devlet tarafından değer kazanan paran veya gayrimenkulün var senin veya aileyin farketmez. yoksa bu kadar katı olamaz bir kadın. iyi geceler

• Üzüldüm hayat her şeye rağmen güzel yaşamayı başarabilmek zor ama kaçış yolu yok

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarının yaptığı açıklamaya göre sadece bu sebep değilmiş, özel sorunları varmış kızın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 1 DHKPCLİ DERİZ
    2 ALEVİ DERİZ
    3 EN OLMADI FETO DERİZ
    KONU kapanır arkadan dombra müziğini çalar suriyeliler

0|1
    1|0
  • İçine s... çp hala da sınamaya devam ettikleri içi boşaltılmış adına eğitim denilerek gençleri birer yarış atı haline getirenler bir can daha aldı. Yazık

0|1
    0|0
  • Üzüldüm

0|1
    0|0
  • Ölünün ardından rahmet okunur (!)
    Allah rahmet eylesin.
    Cahillikle gelen 2. hata erken kalkıp gidebilirdi intihar etmesine ne gerek var ki bence sınav ile alakalı değildir.

0|0
    0|0
    • Hocamm heyecan insani uyutmaz kolay kolay

• @weNzesLauss heyecan ile alakası yok ya ne bileyim biraz sınav için cana kıymak cok sacma gereksiz okumam mk 😂 canımdan değerli mi ☺

• Allah sabır versin ne diyelim

0|1
    0|0
  • Sokayım böyle eğitim sistemine

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;