Akp Ülker reklamı ile yine bir mağduriyet mi yaratacak?

Malum 16 Nisan referandumu kapıda anket firmaları evet adına çok iyi sonuçlar sunmuyor iyi bir magduriyet referandumda evet oyunu arttırır mi

• Evet AKP bir magduriyet ortamı yaratacak
    A seç
  • Hayır halk bu mağduriyeti yemeyecek
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
210

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Benim gönlümde akpnin yaptığı en güzel şey baş örtüsünü serbest bırakmak diğerleri bana hoş gelmiyor ama artık DİN gibi kutsal değeri sömürmeye başladılar maalesef bizde muhalafet Yok ve bunlar istediği şekilde at koşturuyorlar ben her zaman isterimki insanlar eşit olsun kimse aç kalmasın ama maalesef olamıyor

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• 16 nisandan sonra AKP oyları çaldı adlı eseri seslendirecek olan orkestra ekibi burda galiba

0|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• bizim milleti kaldırmak kolay.
    #Hayır

0|2
    0|1
  • bu kadar sığır sürüsü cahil olupta halka koyun diyen cahil diyen hakaret eden soysuz sopsuz azınlığı başka hiç bir milletten çıkmamıştır mağdur edebiyatı yapanlar her seçimden sonra @egomanya nın dediğini yapanlardır.

0|3
    0|1
  • İnternet üzerinden anket yapanlardan mı bahsediyorsun?

0|1
    0|1
  • ister kabul edin ister etmeyin. Akparti başarılı bir parti ve siz onun yanına yanaşamıyorsunuz. başarısızlığınızı bahaneler ile örtmeye çalışıyorsunuz.

1|2
    0|5
  • Halk her bo. ku yedi zaten ama saf salaklikdan yine herseye kaniyor hala

0|1
    0|1
  • Muhtemelen 150 civarı metropol insanı kendini ölüme hazırlasın akp oy için öldürecek

0|1
    0|2
  • Mağduriyetlerine kökliym onların.
    Ne yaparlarsa yapsınlar#HAYIR çıkacak.

0|1
    0|3
  • Akp ile ne alakası var adamlar açık açık mesaj veriyorsa akp napsın akp mi yaptırıyor bu reklamı sizde kafanıza taş düşse kuş sıçsa akpd den biliyorsunuz

0|1
    0|3
  • ya mağduriyetine sıçayım bir sus 35 yaşına gelmişsin git çocuklarınla ilgilen yaa

0|1
    0|1
Yükleniyor... ;