Hep beraber büyüdüğü kişiyi insan niye kıskanır?

bizim bir akrabanın kızı başka şehirde yaşıyorlar ama ne zaman görüşsek beni hep kıskanırdi ben çocukluğumdan beri çok zayıftım ama herkes yakistirirdi o kızın annesi falan beni Barbie bebek diye severdi o kızda baya kiloluydu beni kıskanırdi şimdi yine görüştük bugün baya zayıflamış bende bı sağlıklı sorunum yüzünden kilo alamıyordum bir yıl önce ameliyat oldum o zaman 41 kiloydum şu an 51 kiloyum büyüdükçe kendime de bakar oldum bide onun kıskandığını biliyorum ya daha çok üstüne gidiyorum mavi yeşil arası gözlerim var maskara sürüyorum beyaz tenliyim hafif köyü gül yaprağı tonunda allık sürüp aynı renk gibi de ruj sürüyorum saçlarımda bal köpüğü renginde beni görünce çatlıyor galiba kendiside zayıflamış ya kiloluydu bende çok zayıftım ama sağlıklı sorunu yüzünden şimdi normal kiloma geldim hala bana zayıfsin falan diye kusur aramaya çalışıyor boyum 157 kilom 51 normal değil mı ve sizce hala niye kıskanıyordur ikimizde 19 yaşındayız çocukta değiliz

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Betimlemene hayran kaldım

0|0
    0|0
  • Ben birinin beni kıskandığını düşünecek kadar kendimi gözümde büyütmedim mesela dene bunu kıskanıyorsa da iyice kıskandırmaya çalışmanın sana ne faydası var 😊 annesi falan örnek veriyodur çekici buluyodur vs vs

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;