Referandumda Hayir diyenlerin neden başını eziyorlar?

Şimdi hani özgür ulkeyiz ya hani peki acaba hayir diyenlerin basini neden eziyorlar örn;irfan degirmenci, Şevket Çoruh (mesut komiser) vs. merak ediyorum ya var mı bilenReferandumda Hayir diyenlerin neden başını eziyorlar??

• Evet
    45%(5)53%(10)Oy Ver62%(5)
  • Hayır
    55%(6)47%(9)Oy Ver38%(3)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• kendıler parelel yapı heryerde akp itleri Atatürk silmeye calısıyorlar bu ulkeden ve dogal olarak torunlarınıda evet cıkarsa bu ülke bölünecek dogu da kürdistan kuracaklar vatan haını bunlar daha ne kadar kör olacaksınız 100 yıl once saraydan aldıgımız Ataturk sayesınde alıdımız ozgurlugu smdı saraya vermek ısteyen köleler var bu önumuze konan yasalar 1909dakı yasalar abdulhamıt donemındekı yasalar bu mılletı esek olarak görduklerı ıcın bu yasayı getrmek ıstıyorlar bunlar tambır oro s puccuguu vatan haınıdır

0|0
    0|1
  • ezmiyorlar, siz öyle algılıyorsunuz o zaman şunu sormazlar mı referandumda evet diyenlere neden çomar diyerek hakaret ediyorsunuz bilemeyiz, insanoğlu çok tuhaf

0|1
    0|0
    • Oylemi diyorsun bro ezmiyorlarsa neden bir kiside hayir anketi asamiyor veya sosyal medyada hayir secmeni oldugunu paylasamiyor bro soylermisin korkuyor millet iceri atarlar diye sende gayet iyibbiliyorsunki karsi gelenin basini kopariyorlar

• hayırlısı olsu

• amin hayirlisi bakalim

• hayır çıkarsa görev süreleri dolunca kaçacaklar... yargılanma korkusu kısaca bunlar yargılandımı akp diye bişe olmicak terorist ilan edilecek çok dosya var çokkk.. :)

0|0
    1|0
  • evetciyiz abisi sonuna kadar yalanlarini baskasina anlat kimse inanmiyo artik

0|0
    0|0
    • ahahah yalan hee? gülüyorum be reis sana ne diyim saygi duyarim at gozluklerinizi cikarmaniz gerek

• benim gorusum kesin reis illaki iyi olmasi icin baskanliknsistemine ihtiyac yok istese simdide yapar

• ahmet davutoglu tayyiple uyusmuyodu farkli gorusleri vardi pampa bak olmuyo anlasamiyolar tayyip sole olsundiyo o bole olsun diyo karisiklik oluyo ne gerek var millet tayyipi secsin o baskan olsun ya daa bahceliyi secsin o yonetsin tek basina karar versin eli kolu bagli olmasin icisleri bakani efkan ala fetocu mudur belli degil hic bisey yaomiyodu bak suleyman soyluyo adam calisio baskan tayyio olunca bakanlari o atiycak hemen degistirebilcek

• Araştırmadan etmeden konuşmayın

0|1
    0|0
    • hersey ortada degilmi sence

• aga ornek veriyorum sefket coruh bende hayir diyorum benide atsinlar dedi attilar arka sokaklarda olerek isine son verdirttiler , irfan degirmenci direk hayir demedi bile sadece hayir siyenlerin basini neden kopariyorlar imasiyla bir sey dedi oyle bir adami isinden attilar ve nicesi

• kör olmayin kardesim bu adamlar karsi çıkanları eziyorsa gun geldiginde bir hata yaptiginda karsina duracaklarida ezecekler ve kimse karsisinda duramayacak ve otoriter bir sistem olacak kardeşim

• Sen şaka mısın ya?
    Daha bugün başbakanımızn mektuplarını dağıtırken hakaretler yedik boş konuşma

0|1
    1|0
    • ahaha mekuplarini dagitirken hakaret yersin eyvallah herkes yer orn baska bir larti vs olsun onun bile hakaret edecekleri vardir bu basit seyleri mi sebeb olarak sunuyorsun onumuze

• Hayır diyenlerin ezildiği falan yok köpek gibi hepsi

• hakaret etmeyelim bu birincisi
      ikincisi eziliyor bro EZILIYOOOLARRR anlayinda neyse sana gore ezilmiyor

Yükleniyor... ;