Pitbull kopekleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://youtu.be/T_VS7Vw0dbE

Öncelikle şunu belirteyim kötü köpek yoktur kötü sahip vardır bende bu duruma sahidim bahcemize aşırı saldırgan yetiştirilmiş bir pitbull vardı tamamen sevgi ve emekle bahcemiz de tasmasiz zincirsiz gezebilecek kadar ehlilesmisti..
Bu köpeklere çok kötü davranildi sadece geçen yıl 2 milyona yakını ya uyutuldu ya vuruldu..
dış gorunusunun ve güçlü olmasının bedelini sahiplerinin döverek yetistirilmesiyle ödediler..
You tube a pitbull tv yazarsaniz pitbullarin ne kadar güzel ve sevimli canlılar olduğunu görebilirsiniz.. Her hayvan her köpek harika dir köpek ırkçılığı yapmamalıyız..

Güncellemeler:
Videoyu izlemenizi siddetle öneriyorum Bayılacaksınız!!!

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Ya bende köpek besliyorum ama asla ayrım yapmam kopekleri yetistiren aynen sabipleri yani biziz ben köpeğini 4 yıldır hic besliyorum ama birgn isirdigini gormedim mesela.. pitbullar korkunc ama oda sabine sadiktr eminm...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• savaş veya av köpeğidir atası bulldog savaşlarla kullanılmış buda o amaçla ortaya çıkartılan bir ırk. Tabi ki eğitimine göre değişir ama içindeki savaşçı ruh ne kadar baskılanabilir bilmem.

0|0
    0|0
    • gerekli eğitimle daima bastirilir..
      Sen en beatles a bile neyi koruyacağını ogretmezsen herşeyi korur.. Sonra canlılara zarar verir tabii pitbullun vereceği zarar büyük olduğundan göze o batar
      Senin atalarinda savasciydi hemde en sağlam savascilardi senin içinden milleti öldürmek geciyormu? gereksiz teoriler

• kötü yetiştirilmesini doğru bulmuyorum. Koruma köpeğim oldu, düşüncelerimi anladığını sanmıyorum. Sadece köpeğin doğasına saygı duyuyorum

• maalesef ben düşüncelere değil gorduklerime ve yasadiklarima inanıyorum kolay gelsin.

Sadece bu canlıların canını yakmamaya çalış yeterli

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• ben zavallı pitbullari çok seviyorum 😹

0|1
    0|0
  • pitbull köpeği vardı amcamın komşuydukta amcamlarla köpeğin golden dan farkı yoktu dediğin gibi saldırgan yetiştirilmiş hayvanlar vardır tabii bir keresinde fena ısırmıştı yengemi ama onun dışında hiçbir saldırganlığı yok

0|1
    0|0
    • ya köpek kopektir neden sebepsiz yere saldirsin bir hayvan dimi?
      gel de bazılarına anlat ışte bir süre sonra pes ediyorsun..

• aynen öyle insanoğlu işte ne kadar anlatsanda burnunun dikine gitmekten, anlamaya çalışmamaktan zevk alıyor...

• ego meselesi yanlış olduğunu bildiği halde bir insan diretiyorsa yediremedigindendir

• Korkarım

0|1
    0|0
  • Pitbull yavrusu sevmiştim bir kere, bence saldırganlık genlerinde var
    Biz köpek ırkçısı değiliz sadece bu şekilde serbest yetiştirilmelerini istemiyoruz

0|0
    0|1
    • bence si yok iste araştırıp ortaya koy. .
      Senin gibi insanlar bilgisiz insanlar yüzünden başlarına gelmeyen kalmadı...
      Öncelikle golden filan besle sonra pitbullarin dilinden anlar "bence' dersin..
      bilmeden olmaz bu is..

• Golden yavrusu ile pitbull yavrusu arasındaki farklar açık, oturup dakikalarca araştırmaya gerek yok

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;