Rusya yi Nato Avrupa kanadı ile sıkıştırırken diğer kanadından hangi ülke sıkıştırır?

Soru basit , başlıkta
Detayı okumak isterseniz
Ben 2. Dünya savaşı döneminden örnek vermek istiyorum bir yandan Almanya diğer yandan nereye saldıracağını kestiremedikleri Japonya Ruslari iyi sıkıştırırdılar bu plan o kadar başarılı oldu ki Almanlar ın top sesleri Moskova dan duyuluyor idi
Lakin Japonya Adolf Hitler in Rusya düşmeden Amerika'ya saldirmiyalim sözünü dinlemeyip Pearl Harbor Saldırısını yapıp 2. Dünya savaşını mihverlerin kaybetmesine sebep olmuştur Stalingrad in , Almanların doğu cephesinden çekilmek zorunda kalması , yenilgi almasının gerçek sebebi budur
Şimdi tekrar Rusya sıkıştırılacak ise japonya sız olmaz diye düşünüyorum

1|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Rusya lideri Putin için 21. yy. in Atatürk ' ü haberini yazmış bir Abd' li bugün okudum.
    Iflas etmiş bir ülkeyi süper güç yapisini ornek vermiş.

Sovyetler yerine Atatürk örneği enteresan. Alt mesaj mı? Komplo teorisyeni olacağım yakında.

Japonya ' da siyonist varligi da malum. Rusya Abd ' yi ağır vuruyor sözleri ile. Sırları ifşa etmek ile. Abd rezil oldu zaten Dünya ' ya ve Rus hacker gücü de var hani siber savaş çağı ya.

Şu an Rusya parlarken Abd çöküşte, Avrupa Birliği ekonomik krizi asamiyor ve dengeler çok tuhaf Putin ölürse diye düşündüm bugün ama sistemi bırakmalı Lenin' in Stalin olmasın dediği halde Stalin ' e kalan liderlik ile vahşete dönen Sovyetler' e dönmez umarım.
    Lenin ' i melek saymıyorum tabi.

0|0
    0|0
    • Dengeler değişiyor bakalım hayırlısı aslında para da el değiştiriyor
      Trump in Amerikan doları üzerinde değişiklik yapacağı dedikoduları hakkında görüşün ne?

• Amerika çok fazla dolar bastı o dolar karşılığında altın vaadi ile yani bir tür borctan kurtulma hareketi bu yıllarca dünyayı somurduler doları basan aile Kennedy suikastine bile sebep olmuştu dolar , o aile

• Trump ' ın savaşı istihabarat ve pentagon' a yaradı saldirilar arttı Trump dönemi.

Bankalar batarsa ülkeler batar komplo teorisine kadar gidiyor bu dolarin sonu Allah tüm masumlari korusun

Erkekler Ne Diyor 1

• O buyuk guc
    Yerse gaz almasinlar almayalim

var mı buzugu yiyen ulke

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;