Yine Tam Gaz Selim lemeye devam ediyoruz?

Sarı selim Kanuni Hürrem den başlayıp Nurbanu esmihan Murat Mihrimah gibi birçok kişinin bulunduğu aile resminde kendi resminin bulunmadığını görse ne yapardı acaba

0|1
36

En İyi Erkek Görüşü

• buldum buldum kız soruyu oleeey napacak cok uzulurdu sakın yoksa boyle bır planın mı var aıle fotografında selımın resmı olmıcak selııım bak narbanu sana sormuş kızma ama hayııır olmaz benım de o karede olmam lazım kız zaten yastıga benı almadın sımdıde aıle fotografından atıyon neden ama neden bu öfke narbanu kendıne gel lutfen hem de bır cok kışının resmı olcak ben yokum haha hayır kabul etmıyorum bunu senınle cekıldıgımız resımler bıle bende ama sagol kızın ısmıhan benım butun resımlerımı yırrtı sor bak ablasına ınanıyorsan zaten akşam hurremı delırrtın benıde yastıktan attın kanapen atıldım narbanu barı olcaksa balkondanda at benı olurmu bak resımlerden asla atma ama sakın yoksa boyle planınmı var kız agzındakı baklayı cıkar lutfen herkes etegındekı tasları doksun narbanu etekmı gıydın sen

0|0
    0|0
    • Evet hani şu mor eteğim vardı ya onu giydim. Evet Selim maalesef herkes olunca resim tamamen doldu maalesef resmime göremeyeceksin

• narbanu pardon kız

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor... ;