Esrar hap vs seyler nasıl?

Birakilir arkadasim var birakmak istiyor esrar bagimlisi bide hapmi ne onu tam bilmiyorum nasıl birakabilir tecrubeli olan varmi?

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Ben kullanmıyorum ama az cok biliyorum maalesef bırakamıyor bırakanlarda tekrar başlıyor bizim komsuların tüm çocukları kullanıyor tedavi gördüler vucutlarına cip takıldı hâlâ kullanıyorlar arkadasının tek kurtulma caresi ailesi bir odaya bağlayacak kapıyı kitleyecek anca öyle yoksa bıraksa bile geri başlar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence en garanti yöntem bunu bir ay boyunca yatağa bağlayacaksın. İhtiyaçlarını orda karşılatacaksın. Bunun başka yolu yok.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• ks'nin de onlardan farsiz bir yani yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ceza evinde insanı terbiyeyle adam ederler akıl hastanesinde de aynı ilacı verirler sabah akşam uyustururlar adamı bidaha aynı şeyi yasatatmasinlar diye kesinlikle yapmazlar bırakın icsin krize girip ölümden döndüğünde zaten kendisi bırakacaktır

0|0
    0|0
  • İçtikçe vazgeçilmez olduğunu düşünüyorsun, kana karıştığı için sen, onsuz yapamıyorsun, biraz zor. Psikolojik evresinin yanında bir de var olan fiziksel evresi var. Önce destek almalı, daha sonra kendisi çözecek

0|0
    0|0
  • birakmasin bosver

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;