Çok ciddi bir konu?

Arkadaşlar benim annem ve babam neredeyse 30 yıllık evliler. Perşembe günü babamla dışarı çıkmıştık fotoğraf falan çekinmiştik eve geldik yemek yerken fotoğrafları kendime atmak istedim ilk önce whatsapp yerine messenger simgesine bastım sonra hemen iptal ettim tekrar kendime gönderdim. Messenger'a tekrar girdim hani acaba yanlışlıkla gönderdi mi diye, girdiğimde babamın bir kadınla birbirlerine aşkım diye hitap ederek yaptıkları konuşmayı gördüm dondum kaldım görünce. acaba yanlış mı gördüm diye tekrar tekrar okudum ama yanlış değildi bütün gece bütün gün düşündüm hala da inanamıyorum yakıştıramıyorum sanki rüya görmüş de uyanmış gibiyim ama bugün eve gelince babam uyuyordu tekrar baktım ve tekrar çöktüm anneme bişey belli edemiyorum. Ablama da anlatamıyorum hamile olduğu için çok üzülür çünkü ne yapmalıyım çaresiz kaldım şu an lütfen fikir verin :(

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• eğer baban eviyle ilgileniyorsa kavga dövüş yok ise hiç sesini çıkartma belki annen biliyordur senin bilmediğin bilmemeniz gereken konular vardır görmemezlikten gel

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok zor bir durum. Bence kimseye söyleme. Babanla aran iyiyse karşına alıp konuş. En azından birisinin bildiğini gördüğü için ya yapmaz ya da rahat hareket etmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlat Annenin ya da ablanin aptal yerine konulmasina izin verme bu igrencliktir.

0|0
    0|0
  • Annene uygun bir dille anlatmalısın herşeyi babanın yaptığı ayıbı herkes bilmeli annen saf yerine koyulmasin

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;