İzmir nasıl bir şehir sizce?

Biz buraya taşınalı 6 sene oldu. ailem in soyu da izmire dayaniyor. ama üzülerek söylüyorum ki ben bu kadar saçma insanı bir arada gormedim. sehir olarak güzel denizinin pis kokusunu saymazsak. su an üniversitede okuyorum. sacma sapan insanlarla dolu. hicbiriyle konuşmuyorum bile. gruplasmalar olmuş zaten. ozelikle kızları berbat

0|0
217

En İyi Erkek Görüşü

• İzmir iyidir gel bir de Konyanin insanlari gor sonra İzmir insanlarini arar gozlerin.

1|0
    0|0
    • Konyanın kızları neden erkeklere bu kadar abaza gibi davranıyor. bir tane kız gördüm konyalı afedersin çingene gibi tipi var erkeklerigoruncekendindengeciyor.

• Farkları yok

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• İnsanlarını pek bilmem ama her yerde olduğu gibi iyisi de vardır kötüsü de mutlaka. Lakin deniz konusunda haklisin. O deniz kıyısına ne zaman yürüyüşe gitsem rezil bir koku, ortalığı çöp yığınına çevirmişler, içki şişeleri, cips poşetleri, çekirdek kabuğu yığınları, oralara tuvaletini yapmış pislikler ve dahası. Ayrıca terminali de berbat, koca şehrin iğrenç pis bir terminali var maalesef...

0|0
    0|0
  • kızlarının aklı hep yatakta...

1|0
    0|0
  • Aynı şehirde yaşadığımıza inanamıyorum. izmirin insanı Türkiye'nin hiçbir yerinde yok. sadece karadeniz'e gitmemiş biri olarak söylüyorum. yaptıgınız genelleme bana göre yanlış.

1|0
    0|0
    • Üniversitede okuyorum.1 tane düzgün kiz yok ya terörist hdpli ya kasar

• Ya ben gördüğümü söylüyorum hep çıkardı bencil insanlar. ayrica benim hdp yi destekleyen birine karşı en ufak bir saygım olmaz. ailende şehit yok herhalde onun için böyle rahat konusuyorsun

• Sorundan farklı birşey söylüyorsun. saygın olmasın senin görüşün bu. sen kızların hepsi ya kaşar ya da hdpli diyorsun. bence bu konuda çok uçuyorsun. çıkarcı bencil insanlar diyorsun. bilmiyorum insanları hangi gözle bakıp yaftalıyorsun.

• Bİr iki kere gittim iyi gibi avrupa şehri gibi rahat iyi

0|0
    0|0
  • İzmir 15 sene öncede bokun batagin icindeydi şimdide öyle ben sürekli gider gelirim afedersiniz ama boktan gecilmiyo

0|0
    0|0
  • Dağlarında çiçekler açan bir şehir.

0|0
    0|0
  • genelleme yapma, biz izmirliler kültürlü sıcak kanlı ve açık görüşlüyüz, İzmir güzeldir sen doğru yerlere gitmemişsin

0|0
    0|0
  • Bende ızmırde yasıyorum ama genelı oyle değil emın ol

0|0
    0|0
    • Sen izmirli değilsin sanirim

• Hep göçmen dolu İzmir . arnavut boşnak bir de doğulu.

• Kımse boyle göç etmek istememıstırç Herkes sıkıntılı. Ya gecım sıkıntısı ya da ne bıleyım baska bırsey. Ama kökenimin de buralı olmasını ısterdım

• İzmir iyidir birçok şehirden bana göre

0|0
    0|0
  • Ortamına denk gelmemişsin diyelim olur öyle şeyler

0|0
    0|0
    • Ya ne ortamı. Küçük küçük kızlar kasarın teki. heryerleri boya. boyaliyken prenses gibi boyayı çıkarınca aynı ocuye benziyolar

• Bu konuda sana katılıyorum 1.50 boy ama ego atmosferi aşıyo dhdbd

• Her yerde var o insanlardan dert etme.

0|0
    0|0
  • Anı yaşamak için ideal bir şehir

0|0
    0|0
  • çok rahat ve bol seks yapılan bir şehir.

0|0
    0|0
  • :D sensin pis

0|0
    0|0
  • O zihniyetten o beklenir zaten.

0|0
    0|0
  • Hangi semt?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1