Alevi olmak suc mu? Neden sevmiyonuz?

Neden sevmiyorsunuz biz de insaniz

1|0
1232

En İyi Erkek Görüşü

• töbe töbe nerden çıkardın, sünni bir insan olarak en yakın arkadaşlarım alevilerden oluştu, ve aradaki farkı uzunca bir süre bilmedim taki kendileri söyleyene kadar,

şu an iş verdiğim ekiplerden alevilere güvenim sünnilere olan güvenimden daha fazla.

Sizlerde baş tacısınız bunu asla unutmayın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle değil, yaradılanı severim yaradandan ötürü. Dinde zorlama yoktur hepimiz insanız, yahudinin cenazesi geçerken bile ayağa kalkan Peygamberin ümmetleriyiz ayrım yapmak bize asla yakışmaz, ha bazısı cıvıtmış olabilir ama kimseyi ilgilendirmez.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• siz insansınız hem de insanlardan daha insansınız. en azından benim tanıdığım aleviler şimdiye kadar öyleydi hep. sevmeyenler olabilir ama unutma ki sevenler yani biz daha fazlayız. ayrıca siz biz yok. hepimiz aynı yolun yolcusuyuz hepimiz insanız işte ne eksik ne fazla. seviliyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • Hazreti Ali yi peygamber zannettiğiniz için ondan sonra Hazreti Ebubekir e Ömer e küfürler ettiğiniz için ondan sonra Allah tan medet ummak varken gidip ya Ali diye Hazreti Ali yi ilahlaştırmanız daha bir sürü neden sayabilirim ama en önemlisi Hazreti Ömer e küfür eden biri ile asla dost olamam

0|0
    0|0
  • Neden suç olsun. Herkesin kendi din ve vicdan hürriyeti. Kendi adıma sloganım;Yaradılanı sev Yaradan'dan ötürü.

0|0
    0|0
  • valla kardeş ben hristiyan, yahudi, müslüman, alevi, sünni demeden herkesi seviyom. önemli olan karakter gerisi önemli değil benim için.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum..

0|0
    0|0
  • Ben dine gore ayrimcilik yapmam. Insanligi onemlidir.

0|0
    0|0
  • Bence gizliden degilde aciktan sorunu sorsan daha iyi olur. Niye saklaniyorsun ki? Suc falan degil uc bes salagin lafina bakip kendinizi uzmeye degmez.

0|0
    0|0
  • Bir sunni olarak cok alevi arkadasim var ve hic birinden bir zarar görmedim

0|0
    0|0
  • Kimse sevmıyorum demıyor alevıler kendılerını itilmiş ezik toplumdan dıslanan bıreylermıs gıbı küçük emrah modunda olmak istiyorlar kısacası

0|0
    0|0
  • hayır gayet de severim..
    aydın insanlardır..

0|0
    0|0
  • Kim sevmiyor ki

0|0
    0|0
  • Sünnilerin bir çoğudan daha çok severim.

0|0
    0|0
  • Bir kişiyi mezhep den dolayı sevmemezlik olmaz senin sevdiğin yabancı artist veya şarkıcı yok mu neden seviyorsun onları kişilik den dolayı sevilmez bir insan

0|0
    0|0
  • Kim sevmiyor? Benim bir problemim yok , severim kendilerini.

0|0
    0|0
  • insanı sevmeyen insanmı acaba

0|0
    0|0
  • Siz kendi kendinizi sevilmediginizi dusunuyosunuz. alevi katliami yapan chpye oy veriyolar bide

0|0
    0|0
  • ırkçılık yapanın a. yav.

0|0
    0|0
  • Bir sürü alevi arkadaşım var neden sevmeyelim

0|0
    0|0
  • Kim sevmiyor. Genelleme yapmayın. Sevmeyenler olabilir.

0|0
    0|0
  • Kim diyor öyle olduğunu. İnsanları dili dini ırkıyla ayıran insan değildir. Sevmesin zaten.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 11

• Neden suç olsun ki? Yakın çevremin çoğu alevi. Insanları mezhep, din farkına göre yargılamıyorum. Yargılayanları kâale alma sen...

0|0
    0|0
  • Suç değil tabii ki , sverim. Bilgili kişiler oluyorlar genelde

0|0
    0|0
  • Tabiki de suç değil, neyin suçu?
    Daha insan oldukları için mi?
    Genelleme yapmayın lütfen herkes bir değil ve herkesin aynı düşüncelere sahip olmasini bekleyemezsin, saygı sevgi görmek istiyorsanız önce kendiniz bunu hissettirin.

#İnsan olmak için o veya bu olmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • La feta illa Ali la seyfe ila zülfikar

0|0
    0|0
  • Beni sevmeyen ölsün😂

0|0
    0|0
  • Bu tür etnik soruları soranlar hep gizli ve sitemkar oluyorlar nedense...

0|0
    0|0
  • sorunum yok

0|0
    0|0
  • Kesinlikle değil. Aklıma Madımak oteli katliamı geldi☹️

0|0
    0|0
  • Garip şeyleri var ama garezim yok

0|0
    0|0
  • yoo sevgi ile ilgisi yok. sevgilim aleviydi tek endişem babam belki sorun yapardı. bir de hayatımda beni namaza yakınlaştıracak bir sevgili bir eş tercihimdir. sizin ibadetleriniz değişkenlik gösterebiliyor. pek namaz kılan yok

0|0
    0|0
  • seviyom deistleri sevmem bide satanistleri

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;