Derste sıkılsanız ne yaparsınız/yapardınız?

Cevabım:
Derste sıkılsanız ne yaparsınız/yapardınız?
Sanırım çizdiğim resimlerle amatör bir sergi açabilirim. Masam bu kadarını alabildi kitap sayfalarından yırttığım resimleri almak istemedim, görüntü kirliliği! :D

#ColdasColtt
#ŞühedaNikılsın

1|3

En İyi Erkek Görüşü

• derste sıkılırsam açarım defterimin arka sayfasını yazarım. ne olursa yazarım, içime attığım ne varsa yazarım.

olmazsa çizerim. kapkara bir gül, ya da renksiz bir çiçek. hatta hayattan bezmiş olan elimi çizerim.

o da olmazsa açarım kitap okurum. hoca lanet dersini anlatırken, onun sıkıcı sesini duyarken okurum. o gereksiz seslerden dolayı kitaba dalamam, kapatır yatarım. son ve en sağlam çare... ümitsizliğe dalarım kafam sıranın üstündeyken. hayattan kopmaya çalışırım başaramadan.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Askeri okulda öyle sıkılmak gibi bir şansınız asla olamaz ne yazık ki.. Sonra Cumartesi ev Pazar günü izinsiz kalma durumu olur. Hele Harp okulunda olacak gibi değil.

1|0
    0|0
    • Hayalimdi askeri okul ama bir kızdım! :D Üstelik yurdışındaydım... Şu an üniversite sınavını kazanmak için sürünüyorum.

• Ama bak hepsi şu anda dışarıda kaldı bir şerefisiz Ermeni artığı yüzünden.

• Doğru. Böyle hiç düşünmemiştim.

• Uyurdum

1|0
    0|0
  • biz okulun wifi sifresini bulduyduk kafama ceketi atar film izlerdim prizde hemen yanimda aksama kadar film😂

1|0
    0|0
    • Hoşgeldin gnc! :D
      Acaba bu hoca bunu görmüyor muydu? :D

• görsün bana kimse karismazdi ya😂 duvar kenarinda priz oldugundan ora benim yerimdi o koseye kimse oturmazdi oturanida buranin temellerini ben attim diye kaldirirdim😂

• Uyumak en iyisi üstelik o uyku en kaliteli yataktakinden bile daha tatlı geliyor

1|0
    0|0
  • Uyurum

1|0
    0|0
  • Çıkıp dolaşıyorum falan

1|0
    0|0
  • ben derste sıkıldığımda çöp hayri çiziyorum sen napmışsın böyle be bu nasıl sıkılmak hehe

1|0
    0|0
  • uyurum

1|0
    0|0
  • derste bir benmi sürekli yer degistirip sira altına saklanırdim 😂😂

1|0
    0|0
  • Sıra karalamak, arkadaşlara silgi atmak, öğretmenle uğraşmak, uyumak.

1|0
    0|0
  • siraya siir yazardim ve ay yildiz cizerdim ders sonnda silerdim

1|0
    0|0
  • Uyurum

1|0
    0|0
  • fotoğrafina bakardım 😃

1|0
    0|0
  • :D :D arkadaşlara sataşma keyfisi

1|0
    0|0
  • şiire yazarım

1|0
    0|0
  • ders çalışırım 😂

1|0
    0|0
  • sarkı söyleerdim

1|0
    0|0
  • Tabi benim hobi m derste uyumak

1|0
    0|0
  • Anan baban oku diye gönderiyor alo (!)

1|0
    0|0
  • Kitaplarin kenarlarini karalardim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Millet sanat yaratıyor ben uçlu kalemin içini boşaltıp içine kağıt koyup milletin kafasına üflerdim. Utanıp geliyorum 1 sn.

2|3
    0|1
  • Etkileyiciymiş. Ben bu kadar profesyonel çizmesem de bir şeyler karalıyorum veya yazı yazıyorum.

1|0
    0|0
    • Bence böyle düşünme, ben ölçüsü olduğuna inanmıyorum. Ben görsem begenecegimden eminim resimlerini. :)
      Yazı da yazarım ama resin baskın geliyor! :D

• Sen baya geliştirmişsin ben boş ve gereksiz şeyler çizerim 😂

1|1
    0|0
  • Uyurum

1|0
    0|0
  • Sacma seyler çizerim

1|0
    0|0
  • Uyuyordum onlarda gelip benimle poz veriyorlardi. Ne garip hocalarım varmış 😞

1|0
    0|0
  • Kitap okuyorum 😊

1|0
    0|0
  • uyumak

1|1
    0|0
  • Uyurum

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;