Sizce bu kadar para verilirmi?

o bir dunya markasi.
cigir acacak teknolojisiyle 29martta tanitilan samsung galaxy s8 cok konusulucaga benziyor..
peki ya fiyati?
samsung galaxy s8 (5.8 inch) = 4300 tl
samsung galaxy s8 + (6.2 inch) = 4999 tl

bixby desk snapdragon 835 işlemci tuşsuz komple ekran ev kontol sistemi 1000 mbts 4.5 g indirme hızı ve daha nice super otesi ozellikleriyle değecek bir telefon.
fakat bir telefona o kadar para verilirmi?

iphone a verilmez bana gore ona eminim. zaten tam bir teknoloji ve teknolojide ozgurluk asigi olarak iphone u telefon olarak saymiyorum. kendi dusuncem bu.sizce bu kadar para verilirmi??

0|0
210

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• samsungu normalde sevmezdim ama en son s7 edge den sonra gerçekten bu işi yaptı samsung... bu telefonda çook güzel hele ekran kaliteleri piyasadaki bütün telefonlardan çoook üstün... ama bence bir telefona hiçbir telefona bu paralar verilmez yazık yani ama özellik olarak çook iyi

0|1
    0|0
    • şu an piyasadaki en iyi telefonu diyebilirim. yani telefon dunyasinin bugattisi gbi birsey. ama parasida oyle. 😂

• benim gbi fakirlere cok yani 😂😂

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Almam ben asla ne yapacam işimi görsün yeter

0|1
    0|0
    • saygi duyarim. ama bir düşünün. şu anki 500 liralik bir cep telefonu hayatimizi kolaylastiriyorsa, bu telefon ne yapmazki. 😊

• Hayatimi sosyal medyayla kolaylastiriyoo bide iletisimle bu her tlfnda var ama

• arabadan anlarmisin?
      bir şahin doğan düşün araba yani,
      bide lamburgini veya ferrari veya porshe düşün.
      bu telefon şu an telefon dunyasinin bugatti veyron super sport cc modeli. 😁

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor... ;