Yalan söyler misin?

Zor durumda kaldın mesela o yalan seni kutarmıs oldu. Basıma geldi ve iyiki söylemisim dedigim oldu.

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• Söylememeye çalışırım,
    Yalan kaybettirdikleri kazandırdıklarından hep fazla olmuştur. Ahirette zor duruma düşürme cabası

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Söylerim ama iyi ki söylemiştim asla demem

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• @Aslı47281 ın sozlerıne katılıyorum bende yalanı hıç sevmem yaptıgın şey kotu bıle olsa genede gerçeklerı soyleyen ınsan bence en duruts ınsandır herkeste guvenır

0|0
    0|0
  • Burada kimseye yalan söylemedim. Ama insanlar kısmen yalan söylememi tercih eder gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • Karakolda çıkabilmek için çıkana kadar yalan söylüyorsun

0|0
    0|0
  • Yalan makinesini baglasan bozulur o derece yani

0|0
    0|0
  • Yalan soyleme geregi duymadim hic

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet oldu

1|0
    0|0
  • çok zor durumda kalırsam evett

1|0
    0|0
  • bir yalancı bu soruya evet diyorsa yalan söyledigineden aslında hayır diyordur yani yalan söylemiyordur dogru söylüyor demek olur buda yani yalan söyledigi dogruysa o zaman o yalan söylüyordur ama bir yalancı bu soruya evet diyorsa yalan söyledigineden aslında hayır diyordur yani yalan söylemiyordur dogru söylüyor demek olur buda yani yalan söyledigi dogruysa o zaman o yalan söylüyordur ama bir yalancı bu soruya evet diyorsa yalan söyledigineden aslında hayır diyordur yani yalan söylemiyordur dogru söylüyor demek olur buda yani yalan söyledigi dogruysa o zaman o yalan söylüyordur ama bir yalancı bu soruya evet diyorsa yalan söyledigineden aslında hayır diyordur yani yalan söylemiyordur dogru söylüyor demek olur buda yani yalan söyledigi dogruysa o zaman o yalan söylüyordur ama bir yalancı bu soruya evet diyorsa yalan söyledigineden aslında hayır diyordur yani yalan söylemiyordur dogru söylüyor demek olur buda yani yalan söyledigi dogruysa o zaman o yalan söylüyordur ama

0|0
    0|0
  • sonucu ne olursa olsun yalan söylemem çünkü bir yalan başka bir yalanı doğurur durur daha zor bir durumda kalmaktansa doğruyu söylemek daha iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;