Benim neyim var böyle?

Buraya sadece belki yasayan veya bilen birileri vardir diye yaziyorum. Bu durum yaklasik 2 senedir var. Psikolojim iyi değil. Ornek verecek olursam mesela Şu an cok mutluyken sadece iki dakika sonra aglayacak moda giriyorum. O kadar susleniyorum kendime bakiyorum ama disarda dolanirken insanlarin bana bakmasindan nefret ediyorum yuzumu sakliyorum. Sanki herkes benim hakkimda konusuyomus gibi hissediyorum. Kafamda senaryolar kurup inanıyorum cidden elimde değil bazen o kadar abartiyorum ki sanki gercek hayatta degil hayal dunyasindaymisim gibi hareket ediyorum. Ortada hic bir sebep yokken kendime zarar veriyorum elime ne gecerse bicak, cam vb. bir yerlerimi kesiyorum. Insanlara guvenmiyorum. Dayanacak halim kalmadi kimseyede anlatamiyorum insanlar ilgi cekmek icin bunlari yaptigimi dusunmesin diye.2 senedir kimseye anlatamiyorum bu durumu 2 senedir cekiyorum.20 yasindayim. Belki yasayan bilen biri bana bir seyler soyler?

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun benzeri bendede var ama ben çözümünü buldum hiçbirşeyi takmıyorum saldım herşeyi böylesi güzel :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin isi gucu yok senin arkandan konusuyor tabi :) Kafamda kuruyorum dedin yaptiginin farkindasin da birazcik paronoyaksin , farkinda olman guzel istersen dusunmessin boyle seyler.
    Önce pskolojim bozuk deme ben iyiyim mutluyum kendimi insanlari seviyorum hayat ve yasamak cok guzl kendime guveniyorum ve (guvendeyim ) de her gun bunu sklikla tekrarla sen kendine yardim etmezssen ve etmeyi istemezssen doktora gitsende sana oda pek yardim edemez ! Kesme bir tarafinida iz kalir cok kacirirsan tenine :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• hayal dünyası derken ne gibi hayaller dünyasindasin? piskologa git anlat burdan sormak la olmaz pro destek al zamanını skntili geçirme

0|1
    0|0
  • gel dertleşelim anlat dinliyim

0|0
    0|0
  • Çağın hastalığı hepimizde var.

0|0
    0|0
  • depresyondasın, psikiyatristten yardım almalısın

0|0
    0|0
  • psikiyatri doktoruna görün