Beyin yakan sorular hakkında ki düşünceleriniz neler arkadaşlar? Acaba benmi haksızım?

Hepmi aynı sorular aynı arkadaşlar konular dan biri de farklı olsun sürekli unutamadım nasıl unutabilirim? ayrıldık nasıl geri döndürebilirim? Sizce ne demek istedi? Beni engelledimi nasıl anlarım? sürtünme yolu ile ilişki yaşadım sizde hamilemiyimdir? Allah aşkına gına geldi bu sorulardan artık soruyu somadan önce biraz sitede bakınsalar zaten benzeri konular üzerine 100 farklı soru sorulmuş cevap verilmiş ordan cevabı bulabilirler soru sormaya gerek dahi kalmaz haksızmıyım? Fikirlerinizi bekliyorum. Bu arada Hayırlı Cumalar Hepinize

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• 5 ay önce siteye ara verdim tekrar giriş yaptım site yine aynı tas aynı hamam sorular aynı sahipleri farklı sinir hastası ettiler beni

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sende haklısın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu arz talep meselesi bence, pembişler sorar cok bilen mavisler (hepsi hayat koçu) cevaplar, kadinlara bu sekilde yaklasmaya calisan kucuk insanlar... Ne demis sair " deli deli yi sever imam ölüyü"...

1|0
    0|0
  • Eee siteyi çoluk çocukla, azgınlarla, intihar meyillileriyle, fal delileriyle, aşk sancısı çekenlerle, tipini göstermeye can atanlarla, psişik sorunlularla.. doldururlarsa bu siteden pek de matah bir potansiyel beklememek gerekir.

1|0
    0|0
  • benim soruları beğenirler

1|0
    0|0
  • Cok haklısın 👏👏

1|0
    0|0
  • Haklısıın

1|0
    0|0
  • Aslında farklı konulara değiniyoruz. İstersen takılırsın bize kadın arkadaşım

1|0
    0|0
  • okumam bile

1|0
    0|0
  • Cinsel ve aşk ilişkileri konuları komple silinmeli bence :)

1|0
    0|0
  • Mesaj atarmısın

0|0
    0|0
  • sen sonuna kadar haklısın :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;