Superonline teklifi cazip mi sizce?

şu an 50 MB adil kota sınırı 60 liraya 75 MB e çıkaralım sözleşme devam etsin diyo
Memnun değilim 10 günde kota doluyor zaten
Hükümet 2018 e kadar kota sınırı kalkacak dedi ne kadar inandırıcı acaba

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• :) 50 mb değildir o 50 gb dır.. yalnız dikkat edin eğer taahhüdünüz varsa onu uzatmak içinde yapıyorlar taahhüdünüz yoksada tekrar taahhüt kapsamına almak için yapıyorlar.. en az 12 ay daha sizi baglamak için yapıyorlar.. bence akk dan ziyade ödediğiniz rakamda indirim isteyin.. taahhüdünüz yoksa kapatıcam olmuyor böyle zaten beni baglayıcı bir durumda yok sizin şirketinizde kalmam için deyin ozaman indirimde yaparlar :) telekomun sadece Allah bir dediğine itimat edin..

0|0
    0|0
    • TTNET daha mı sakat

• hepsi birbirinden beter ama çıbabın başı telekom nasılsa alt yapı bana ait diye rekabet kuralı felan tanımıyor bildiğini okuyor.. bana 24 mb hızda vds paket sattılar 4 mb hızı zor gördüm gecen sene şu aralar stabil olmasada 8 9 mb hızı görüyorum düşünün artık..

En İyi Kız Görüşü

• Evet kota kalkacak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok cazip bunu kaçırmamalısın :D

0|0
    0|0
  • MB yerine GB ayrıca 10 günde nasıl dolduruyosun? Hadi geçtim 2018'de kalkacak AKK bu doğru 👍

0|0
    0|0
  • Gigabayttır o megabayt değil

0|0
    0|0
  • MB yerine GB olmasin o?

0|0
    0|0
  • tam soyguncu yeri uzak dur

0|0
    0|0
  • yalan yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;