Allahın Varlığından Şüphe duyan İnsanlar var mı çevrenizde?

Sosyal medya da bir çok kez Aynı durumla karşılaştım lakin Gerçek yaşantımda Allahı inkar eden Bir insanla Tanışmadım, Sizin çevrenizde var mı bu tarz insanlar? Veya günlük yaşantınızda?

0|0
416

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yok be kanka. Allahin varligindan hicbir suphem yok fakat dinleri insanlar cikarlari icin kullandigi icin dinlerde sikintim var

0|4
    0|0
    • O tür insanlar ilgi odağın olmasın Bizim Sımsıkı sarılmamız gereken Kuran-ı kerim var kardeşim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• inanıyorum ben ama sınıfımdaki 20 kişiye yakın insan inanmıyor ateistim diyince Haval'ı bişey sanıyorlar kendilerini genç insanlar böyle hep. insallah ilerde dogru yolu bulurlar

0|1
    0|0
  • Vardır illa ki ama söylemeye çekinirler deyini duymadım.

0|0
    0|0
  • ben varım

0|1
    2|4

Erkekler Ne Diyor 15

• bizzat kendim ilk sorgulamaya başladığımda agnostik olmuştum bilgisiz cahil olacağıma sorgularim daha iyi

0|2
    2|1
  • ALLAHIN varlığından şüphe duyan Babasının ve Annesinin varlığından da şüphe duysun.

0|4
    0|0
  • Evet çok

0|0
    0|0
  • Tamam İslama inanmıyorsun çünkü mümin diye namaz kılıp oruç tutuyorsun sonra ateist biri bir soru kilit oluyor Allahın varlığına ispat edemiyorsan bir müslümanlığını sorgula derim, ateist arkadaş sanada sözüm müslümanlığa bişi diyemem ama iki gram beynin olsa bir yaratıcının var olduğuna inanırsın, müslüman hıristiyan fark etmez ama bir yaratıcı olduğuna insan nasıl ispat bulamaz anlamak mümkün değil

0|0
    0|0
  • kardeşim ALLAH cumlemizi korusun öyle bir sapikligin içine düşmekten ama RABBİMİZ ayetinde "summün bukmün umyün fehüm la yerciun diyor o yuzden ALLAH ıslah etsin deyip uzak durmak lazım kendi sapikliklarinda debelenip dursunlar

0|0
    0|0
  • Gerçekte karşılaşman zor çünkü toplum yozlaşmaya doğru gidiyo etek giyen kadına tekme atanlar ateisti keser herhalde

0|0
    0|0
  • var malesef

0|0
    0|0
  • var hayatımda ateist arkadaşlarım var ama ben değilim yani

0|1
    0|0
  • kişilerin inançları bizi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • bu sitede istemedin kadar ateist var özellikle kızlar

0|0
    0|0
  • çooookkk

0|0
    0|0
  • bizim sınıfta ateist var

0|0
    0|0
  • Cook..

0|0
    0|0
  • Ulu bir yaradıcı var ama, islamın tarif ettiği şekilde değil.

0|1
    2|3
    • Ya nasıl? Kuran-ı kerim neyi öğütlüyor?

• Kuranda ön görülen, namaz, oruç, abdest, İslamdan 1-2 bin yıl önce bilinen ve uygulanan ibadet şekilleri idi zaten. İslam eskinin bir tekrarından başka bir şey değil ki!!!

• Yanılıyorsun abicim İslamiyetin Şu an ki gidişatı mümin Ve Allah dostu kimseler olduğu sürece Doğru yoldan şaşmayacaktır

• Ben vardım degisti ama fikrim simdi icten inaniyorum

0|3
    0|1
Yükleniyor... ;