Harcayamadığım gelirimi ne yapmamı önerirsiniz?

İlk defa bu ayın son günü banka hesabımda, maaşımdan artan 5 bin liraya yakın param var. Yarın yeniden maaş alacağım için, ihtiyaç fazlası bu parayı ne yapmamı önerirsiniz?

0|0
48

En İyi Kız Görüşü

• Senin paran sonuçta ona da mı biz karar verelim :D neye ihtiyacın varsa ona harca ya da hobin varsa, hiçbiri yok diyorsan bırak biriksin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ihtiyac fazlası ise Ihtiyac sahibi olanlara kendi elince vermen hem insanî hem de dini bakıpdan huzur verir. Bir nevi Vicdanını rahatlatırsın.
    Vakıflara veya Yardım kuruluşlarına değil, malum 3. Aylara girdik inancınız nedir bilemem ama ihtiyaç sahibi olanlara elden yardım etmek gibisi yok.
    Birinin borcunu odeyin duacınız olsun size minnet saygı duysun , Birine ev erzakları alın yedikce size dua etsin , Birinin okul masraflarına destek olun bir fidanin yesermesinde suyunuz olsun , Bir Öksüz bir yetime mont alın şapka elbise alın içi ısınsın görmediği Anne-Baba sıcaklığını sizde bulsun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bana ver paranı

0|0
    0|0
  • altın Al 👍👍

0|0
    0|0
    • O kadar kapitalist ve meteryalist değilim. Hayırlı işlere kullanmak amacındayım.

• Klasik kız anlayış ve görü pek paylaşmıyorum.

• İHH ya bir miktar bağışta bulunabilirsin 10 lira bile olsa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• poker oyna

0|0
    0|0
  • YURT DISINA KOŞ :D güzel bir avrupa turu yap yaza kadar daha cok biriktirip

0|0
    0|0
    • Her ay Avrupa'ya gidip gelmekten fazlası yoruldum artık. Değişik bir öneri arıyorum.

• 13 yaşımda babamdan ve onun Yahudi ortağının yanında, çırak olarak hayata atıldığım tecrübe ve deneyimlerim ile inandığım bu yolda ırkıma, milletime görev kabul ettiğim bu yolda ilerlemeye çalışıyorum.

• Bulundugun yerden veya biseylerden sıkıldıysan baska ve yeni seyler kesfetmeyi dene, seyahat et. Öyle degilse bırak bıraz daha biriksin ve yatırım yap.

0|0
    0|0
  • 5 bin tl yi harcayamiomusun. s

0|1
    0|0
  • sormak için sorulan bir soru hani paralıyım acaba kızlar para tatlıdır bende var gelin der gibi 😀

0|0
    0|0
  • ukraynaya ya da gürcistan batuma git

0|0
    0|0
  • görüslerini okudum, baktim pek yapacak biseyin kalmamis sen onu bana ver :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;