Kendimi çok çirkin hissediyorum ağlamaktan usandım?

sabah hazırlanıyorum mesela güzel geliyorum kendime ama okula falan gidince o güzel kızları görünce moralim bozuluyo bugun aglayarak eve döndüm aslında cirkin degilim kimse cirkin degildir ama sanırım bu psikolojik kendimi cok cirkin ve sisman hissediyorum cok mutsuzum insanların suratına bile bakamıyorum cirkinligimi görmesinler diye ne yapmalıyım

1|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• Okula giderken 1 ay boyunca sabahları alkol iç o biraz seni gevşetecektir ondan sonra 1 ayın sonunda rahat olmaya alışacaksın böylece bu sorunundan kurtulacaksın :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin güzelliği farklıdır ve güzellik görecelidir. Kimsenin kimseye çirkin deme hakkı kesinlikle yoktur. Abartıyorsun kendini sev. Çok şükür sağlıklısın bir eksiğin yok bunları hatırlat kendine.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• bence de evlenme sakın sonra türk kızları neden çirkin iyyy

0|0
    2|0
    • 28 yaşındasınız. İnsanı böyle üzen bir konuya bu kadar çocukça ve anlamsız bir yorum nasıl yapılır merak ediyorum?

• Ne demek canım ben sadece düşüncelerimi belirttim böyle saçma şeyler söyleyip eğlendiğini düşünen biri karşısında. İyi günler diliyorum sana 😘

• @Stormborn13 Tekrar özür dün için iyi günler

• Psikolojik olarak özgüven sorunun var. Bu konuda destek almalısın, bir terapiste git

0|0
    0|0
  • Olur bazen öyle

0|0
    0|0
  • takıntı yapıp boşa üzüyon kendini ve Allah seni öyle layık görüp yaratmış. sağlıklıysan haline şükret bence

0|0
    0|0
  • sevgili yap

0|0
    0|0
  • Senin gönlünün güzelliği yeter be sen sıkma canını senin bir gülüşün yeter #gülümseyeter

1|0
    0|0
  • ağlama kız güzelsin sen

0|0
    0|0
  • kafana çuval geçir bu ne nasıl bir mantık anlayamıyorum

0|0
    0|0
  • Foto at buna biz karar verelim

0|0
    0|0
  • Diğer insanları içinden asagila

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yanlis yapiyorsun basta sen cok degerlisin yoksa Rabbin seni yaratmazdi kilolu oldugunu dusunuyorsan kendin icin sagligin icin yediklerine dikkat et, sonra spor yap bu sana kendini iyi hissettirecektir. Cirkin hissetmene gerek yok o kizlarin farki ne makyaj ve acik giyinmeleri yuzunden guzellerse bence bunlara takilma... Hem nerden biliyorsun belkide seni gizliden begenenler vardir. Elin ayagin tutuyor sagliklisinda dua et Allahin gucune gider senden daha kotu durumda olanlar var unutma gormeyip sandalyeye bagli kalanlar. Hersey senin elinde unutma

0|0
    0|0
  • Ölüp gitcez boşversene.

0|2
    0|1
  • Kilo vemeye çalış kendine bak

0|0
    0|0
  • allah onlardakinden sana da vermiş nankör olma bakımlı ol

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;