Mahalle baskısından bıkan var mı aranızda?

okulunu sorarlar , işini sorarlar , sevdiğin kızı sorarlar.. sidik yarıştırırlar milletle ve seni bunalıma sokarlar. bunu yapan insanların çoğunun da hayatta tek yaptığı yemek , uyumak, yiyişmektir. Siz de nefret etmiyor musunuz bu insanlardan

Güncellemeler:
Ulan apartmandaki temizlikçi bile işe girdin mi diye soruyor :D hadi kızı olsa ona alacak diyeceğim ama 2 oğlu var

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben ben ben. Ben artık dinlemiyorum. Çünkü insanlar o kadar basit ki. Sadece bugünü düşünürler 10 yıl sonra şurda olmalıyım diyen duymadım. Hele şu tabak çanak set tektaşla övünen kızlar, zekasıyla hava atan birine rastlamadım. Şimdi de insanlardan uzak kaldım. bir iki tane arkadaşım var benim gibi düşünen. Dünyam böyle daha güzel dönüyor.

0|1
    0|0
    • aynen ya işte bütün gün evlilik muhabbetleri , birbirlerini çekiştirmeler falan işe girdim işten de bıktım :) onlar mı evleniyor ben mi anlayamadım.

• Evet öyle bir de watsap grubu kurarlar yazsan bir türlü yazmasan bir türlü engellesen başka türlü lanet olsun yani. En büyük hayat dersimdir. Asla hedefi ufku olmayan insanı hayatıma almıcam alsam da yakınım olmaz.

Kızlar Ne Diyor 4

• Allahtan komsuluk ilisilerimiz yok😂

0|1
    0|0
    • bu baskı sülaleyi de kapsıyor ya :D sülalede de sorun yoksa iyisin

• yok anacim 😂😂

• Bizde böyle birşey yok hele ki çalışanlar :)

0|0
    0|0
  • Merak eden bir milletiz😐

0|0
    0|0
  • Insanlarin hayati sikici kendinde diyosun yemek uyumak yiyismek tek eglenceleri basklararin hayatini cekistirmek iste, bir kulagindam girsin ötekinden ciksin, takma fazla dediklerini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kesinlikle bıktım.

0|1
    0|0
  • Aynen öyle, bende bıktım yemin ediyorum

0|1
    0|0
    • lanet olası koca popolu pislikler hepsi

• Aynennnn çok duymuştum

0|0
    0|0
  • hayat felsefem "Herkes kendine baksın"

0|0
    0|0
    • bir süre sonra sıkıyorlar ya. walking dead deki zombiler gibi ansızın çıkıyorlar karşıma

• Sorana sende sor kardeşim boyle defedersin ancak.

Yükleniyor... ;