Nasıl yol izlemem lazım?

3-4 yıldır samimi olduğum bı arkadaşım vardı ama ben onun muhabbetinden çok sıkıldım şöyle ki benim iki tane zihinsel engelli kardeşlerim var annem psikolojik rahatsız babam ilgisiz biri onunda iki tane ablası yeğenleri var onunda babası ilgisiz ama kendisi sürekli birileriyle konuşup o ilgiyi başkalarından alıyor ben kimseyle konuşmuyorum başkasına ayıracağm vakti mı kardeslerime ayırıyorum böyle böyle hayat devam ederken ben bu sıkıntılarımi o kızla konuşuyordum hep bana dua ettiği oluyordu ama çoğu zaman onun olaylarını dinliyordum sıkıldığımi fsrkettikten sonra daha az konuşur oldum bu sıra da o mesaj attığı zaman diğer kızlarla konuşuyor muyum diye bana hesap sorar gibi konuşuyordu ben ona buluşalım dediğim zaman annesi izin vermez olurdu ama bir iki hafta sonra sevgilisiyle buluşur olurdu böyle böyle bunları görmüyordum bile sonradan gördüm işte bir gün patlak verdi artık onla konuşmak istemiyorum bunu açık açık söylemedim ama belli ettiğimi oda geri adım atmadı konuşmalarında o zaman hakkını helal et diye bitirdim konuşmayı şimdi hayırlı kandiller diye mesaj atmış cevap vermek istemiyorum vermiycem de nasıl bı yol izlemem lazım

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Evladım ne diyosunuz ya

Zihinsel engelli kardeş demişsin, psikolojik rahatsız annem demişsin
    Tamam geçmiş olsun da, soruya niye bunları katıyorsunuz

Neyse ızdırabın özet geç ana fikri söyle yeter
    Ebesinin kızlığına kadar gitmişsiniz derdin

1|0
    0|0
    • yavrum asıl sorunu yazınca çok uzun olacak diye soranlar yazayım dedim kardeşlerimden biri çok hastalanmıştı o zamanlar bu kız sürekli sevgilisi anlatıyordu iki hafta boyunca kırılmasın diye dinledim ama kardeşim hala iyileşmiş değil sonra artık açık açık söyledim sıkıldım artık anlatma sevgilini falan diye kardeşimin hasta olduğunu da söylemiştim sonra işte bu sıkıldım dememe kırılmış bende dost olan anlardi zaten halimden falan dedim bide çoktandır ben mesaj atmayinca farketmiş soğukluk mu var diye bende dedim her şeye ben koşturuyorum yoğunum yazamıyorum falan diye başka arkadaşimizi soruyor onlarla konuşuyor musun diye aklı sıra hesap soruyor yani bende artık konuştum yani beni anlamıyor musun o zaman dost değilsin bu kadar şeyin içinde nasıl yazayım beni anlayıp görmezden gelmen lazım hatta senin yanımda olman lazım vs yazdım oda geri adım atmadı en son hakkını helal et dedim bunlar olalı 5 gün oldu bugünde kandil mesaji atmış

En İyi Kız Görüşü

• Ya tam olarak anlamadim olayi. Engelli kardeslerin icin dua etmis ne guzel iste. Kötu olan sey tam olarak ne burda?

1|0
    0|0
    • kardeşlerimden biri çok hastalanmıştı o zamanlar ben Arkadaşima da demiştim hasta diye ama o gecistirip kendi olaylarını anlatıyordu iki haftadır falan ful onun sevgilisini anlatıyordu dinliyordum beni gecistirip kendini anlatti bende açık açık söyledim sıkıldım anlatma kardeşim çok hasta ölümlerden dönüyor falan diye çünkü 3 hafta iyileşmedi hala da iyi olduğu söylenemez işte sonra ben öyle dedim diye bana kırılmış bende dost olan anlardi zaten falan dedim dost olan da benim dediğimi demezmis yani kardeşim hastayken onun sevgilisini dinleyip durdum kusura bakma artık sıkıldım anlatma demiştim ona kırılmış benim kendi derdim kendime yetiyor evde aktif bı ben varım gibi bı şey yoruldum diyorum hala kendine bı pay çıkarıyor onla konuşmazken diğer arkadaşlarla konuşuyor muyum diye aklınca hesap soruyor 5 gün önce oldu bunkar bugünde hayırlı kandiller diye mesaj atmış

• sana takipçi isteği attim izin verirsen azıcık kafanı agriticam ama o zamanki mesajlasmalari atıcam sana ona göre bana ne yapmam gerekiyor söyler misin çok duamı alırsın valla

• Tabikide ya ayip ettin. Ztn canm sklyor benim :))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• olumsuz

1|0
    0|0
  • Ayril

1|0
    0|0
    • kız kankam lan

• Ugrasma 😉

• o ne düşünecek diye de düşünüyorum ama salak gibiyim kimse üzülmesin ama benden bı uzak olsun şu beni anlamayacak insanlar tek bunu istiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;