Ne yapmalıyım şimdi?

Ya ben çok minyon biriyim ve okul hayatım boyunca dış görünüşümle dalga geçildi yaşıma inanmayanlar bununla da alay edenler oldu o yüzden yaşımı 1 yaş küçük söylüyorum ama bundan rahatsızım insanlar anlayışsız oldukları için bana yüklenicekler. gerçeği söylesem zaten yalancı diye yargılıcaklar. ne yapmalıyım sizce?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• valla bende çok uzundum lisede benlede çok dalga geciyolardi şirin mirik felan biraz kırılıyorsun tabi anlıyorum seni gerçi hala uzunum ben ama kilo aldım fit bir vücut yaptım iyi oldu yani

1|0
    0|0
    • Birden yaş muhabbetleri açılınca herkes dalgaya başlayınca bende çok utandım o yüzden telaş yapıp söylemek zorunda kaldım yalan :(

• iyi yapmissin sana orda kimliğini ver bakcam diyemez kimse

En İyi Kız Görüşü

• Herkes herşeyi bilecek diye bisey yok icinden nasil geliyosa oyle davran. Ilerde sen yasini rahatlikla soylerken onlar kucultecek bebeyim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• muhtemelen lisedesin orda bu tarz davranan ergenler olur iyi çalışıp güzel bir üniversite kazanırsan fakültede böyle insanlar olmuyor hepsi aklı başında oluyor

0|0
    0|0
  • Alışmaya çalışmaktan başka şansın yok bikaç sene sonra aynı sorunları yaşıcağını düşünmüyorum yüzün olgunlaştıştan sonra ve yaşını insanlar tepki veriyor diye gizlemene gerek yok bırak versinler kimliğini çıkar göster

1|0
    0|0
  • minyon candir gerisi heyecandir

1|0
    0|0
  • Çok minyon kız tanıdım.
    Ve bence siz yeryüzünün en tatlı kızlarısınız.
    Söylenenler umurunda olmasın. Kendini sev.

1|0
    0|0
  • Hic bir sey yapma birak gecsinler dalgalarini onlar seni kiskandiklari icin ole diyorlar. Onlarin aksine dik dur ve en guzel cevap olarakta GÜL gec. Birak merak etsinler neden guldugunu. Ve hic canını sıkma bunlar icin. Sen kendini begeniyorsan birak insanlar begenmesin. 😉💪

0|0
    0|0
  • İnsanları dış görünüşü sebebiyle alaya alan kişiler onun kulu hakkına girmiş olup büyük günaha girmiş olurlar

0|0
    0|0
  • Yasindan ufak gösteriyosan ne mutlu sana ne kizlar gördüm 2o yasindalar 30 gösteriyolar e bunlar 30 oldummu bide cocuk yaptiklari zaman kac gostercekler dusunsene😂

0|0
    0|0
  • aldırma hayata ınat gulumse dedıklerıne takılma duymamazlıkdan gel sana tavsıyem takarsan kafaya cok uzulursun bıreysel dusun :)

0|0
    0|0
  • İleride gurur duyarsın korkma

0|0
    0|0
  • Takma kimseyi kim ne derse desin

0|0
    0|0
  • Ya sen insanları neden takıyorsun ya bırak onlar allahindan bulsun takma kafaya arkadasim

0|0
    0|0
  • kimseyi takmamalisin kardesim. bir sey dediklerinde, uzaklaa veya ebet oyleyim de inatlarina.

0|0
    0|0
  • küçük göstermek daha iyi

0|0
    0|0
  • Bence kendine güven minyon olmanın bircok artısı var o dalga gecenler bunu bilmeyenler 😉

0|0
    0|0
  • minyon iyidir

0|0
    0|0
  • Tkma minyon u bn severm

0|0
    0|0
  • Süpersin bebeğim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Söyleme herkes herşeyi bilmek zorunda değil madem yaptın bir şey devamını getir.

0|0
    0|0
  • İnsanlar için değiştirme kndini seni oldugun gbi kabul etsinler

0|0
    0|0
  • 1 yas mı yalan mı söylüyorsun ben 10 yaş küçülteni gördüm

0|0
    0|0
  • Neden umursuyorsun onları seni yalana itecek kadar.

0|0
    0|0
  • aman yalancı değilsin güzelim umursama konuşan konuşsun unutma konuşulanlar seni yüceltir

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;