Bu sitedeki erkekler gerçek hayatta da böyle mi?

Bu sitedeki erkeklerin hepsi bana sapık gibi geliyor, tamam genelleme yapmayayım çoğunluğu benim fikrimce sapık, konuşma tarzları, attıkları mesajlar olsun, acaba gerçek hayatta da böyleler mi? Hiç kız görmemiş gibiler, cidden bu siteden biriyle tanışıp evlenmek büyük bir hata olur benim fikrimce, hatta bu site olarak kısıtlamayayım internet tanışıp evlenmek diyeyim.

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Mesaj atmaları bile her şeyi anlatmaya kafi değil mi :)
    Bu site değil; genel itibariyle sağ olsun hemcinsim böyleler...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• gerçek hayatta içlerindeki sapıklığı dışa vuracak özgüvenleri olmadığı için internette sanal ortamda kendilerini iplerinden kurtulmuş hissettikleri için normal hayatlarında içlerinde biriken ne varsa buralarda ancak kusabiliyorlar.

Bir çoğunu gerçek hayatta görsen burda aslan kesilenler yozgat kuzusundan farksızdır. İnan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Bu sitede muhalefet parti yüzde 90 oy alıyor gizlicim 😂 normal bence

0|0
    0|0
    • bilemiyorum artık, kızlara cinselliğe çok düşkün erkekler bana aşırı itici geliyor😂

• Doğrudur 😀

• kadınlar da aynı neden sadece erkekleri gördün acaba ve sorunun cevabı evet erkekler her zaman sapıklık düşünür her an sevişmek ister senin kanka sandığın abi gibi gördüğün arkadaşların bile senle ilgili değişik hayaller kuruyor mastürbasyon yaparken seni düşünenleri bile vardır şimdi tüm arkadaşlarına bakınca aklına gelsin belki akşam seni düşünerek asılıyordur her erkek böyle i. bneler ve kız düşürmek yalakalık yapmak için kull takılan yalamalar hariç her erkek bunun altına imza atar

0|0
    0|0
  • böyle bir ortamdaki insanlarla bu ortamın daha ilerisine gitmeyeceksin ki güzel pen frendlikler ortaya çıksın öyle değil mi? @fatiye, @AngelofdeathFear @TırOl

1|0
    0|0
  • להבה כחולה Özel mesaj kutusunun, açık olduğunu farkettikleri tüm üyelere yapıyorlar.

1|0
    0|0
  • al birini vur ötekine
    bıktım sizin gibi kızlardan erkekler abazaymış pehh
    ulan sizler deli gibi yanıp tutuşan yakışıklı erkekleri hayal edip yatanlar değil misiniz?
    siz değil misiniz keşke yakışıklı sert bir erkek sevgilim olsa
    yolda yürürken o baktıgınız yakışıklı çocuklar var bide
    evet erkekler abazaymış
    kızların hepsi zaten lezdi

0|1
    0|0
    • ben orada genelleme yapmadım çoğunluğu dedim düzgün oku iyi olanlar da var elbet, ayrıca birisiyle yatacak kadar alcak seviyede bir kız değilim

• eee defol git

• sen git soruya gelen sensin

• adamin birtanesi herkese kufur edermis biri savcila vermis mahkemede hakim sormus niye kufur ediyon herkese demis tam o anda birtaneside hakim bey benim abim oldude yengem bana dusermi diye sormus iste hakim bey ben boylelerine sovuyorum demis hakimde beraatsin demis iste bende oyle erkekleri siz bayanlardan duyunca erkekligimden soguyorum

0|0
    0|0
    • siz öyle biri değilseniz sizin utanmanıza gerek yok öyle olanlar üstüne alınıp utanmalı

• benim dusuncelerim bunlar hep boyle dusunen erkekler boyle olan insanlar hep kaybeden insanlardir amma olsun sahtekar olup kazanacagima adam olayim kaybedeyim

• Bu sitede Tanisip evlenmek mi yogg hmina.

0|0
    0|0
    • varmış evlenenler öyle diyorlar ama saçmalık bence

• Yalan dolan. Bu siteden ev kadini cikmaz. Masturmasyon ke. zolarini kim eve alir

• bilemiyorum artık

• Ben öyle değilim çok şükur

1|0
    0|0
  • burası da reel haytın bir yanısaması her türden insan var seçici olacaksın

1|0
    0|0
  • Icindekilerini burada ortaya cikiyor yani gercek yuzlerini. Gercek hayatta gizleniyorlar.

0|0
    0|0
    • cidden çok iğrenç geliyor bana öyle erkekler

• tamam

• herkesi sana asilan kavatlara benzetme guzelim artisi internetten evlenmek şişme hatun almak gibi bence fark yok

0|0
    0|0
    • güzelim nedir ya şu tabiri tanımadığınız kızlara kullanmasanız daha iyi olur ve genelleme yapmadım

• olabilir ama başkaları yanlış anlayabilir yani tanıdığınız kişilere kullanmanizda sakınca yoktur ama ağzınızı fazla alistirmayin derim ben

• tskrler haklisiniz

• Herkes öyle değil ama genel olarak haklısın

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • sizlerinde k. aşar olduğu gibi değil mi

0|0
    0|0
    • dediğiniz tabirden biri olmadığım için üstüme alınmıyorum bile

• Sen buraya biriyle tanışıp evlenmeye geldiysen sende hata.
    Kapat mesaj kutunu takıl keyfine bak

0|0
    0|0
    • buradan biriyle tanışıp evliligi düşüncek kadar delirmedim henüz öyle bir amacım yok sadece internet tanışıp evlenmenin saçma olduğunu vurgulamak istedim

• ben olduğum gibiyim

0|0
    0|0
  • hiçbir zaman, hiçbir yerde öyle biri olmadım..

0|0
    0|0
  • Cogu oyledir.

0|0
    0|0
  • ben de sapığım

0|0
    0|0
  • Burayi cok da ciddiye alma

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 12

• Şüphesiz aynılar ama kendilerini buraya yansıtıyorlar

0|0
    0|0
  • Bu sitedekiler dışarda gördüklerinin iç sesi. Abaza olmayan erkek sayısı az bu devirde. Hepsi şeyinin derdine düşmüş. Boş insan topluluğu burdakilerin çoğu. Hiçbirini ciddiye bile alma konuşurken.

0|0
    0|0
    • aynen almıyorum zaten ciddiye 👍

• Sapık sınıfına girmezler... Büyük çoğunluğu ergenlikten yeni çıkmış kadın yüzü görmeyen abaza ve toplumun alt kesiminden olan insanlar... Bu sebeple biraz daha toleranslı olmakta fayda var. Sapık değil de cinselliğe açlar diyelim.

0|0
    0|0
    • yo hayır yaşı büyük olan sapıklarda var

• Yavrum burası işsiz güçsüz kitlesinin takıldığı bir platform ne bekliyordun?

• Her insan bir olmuyor tabikide iyisi de var kötüsü de her durumda olduğu gibi, bir arkadaşım siteden tanıştığı kızla evlendi şu anda da çok mutlular demekki istisnalar oluyor böyle😇

0|0
    0|0
  • cogu klavye delikanlilari

1|0
    0|0
    • bence de

• gece gece beynim fosilleşti mahmut tuncerin üstüne bu yazdığın cidden çok iyi geldi sağolasan😂

• Asıl ben müteşekkil oldum bağyannn 😋

Terapi ücretimi alabilirmiyim 👀

• bilemessn

0|0
    0|0
  • Sen kizlari da izle biraz bence. hepsi makina

0|0
    0|0
    • evet kızlarda da var öyle mide bulandırıcı ya

• Gerçek hayatta yansıtamadıkları karakterleri burdaki mesajlarda canım (Bazılarının)

1|0
    0|0
  • vala haklısın aynı fıkırdeyım :)

0|0
    0|0
    • değil mi ama cidden çok iğrenç olan erkekler var bu sitede

• Doğrudur gerçekten sapıklar

0|0
    0|0
  • Seviyeli insanlar az

0|0
    0|0
  • Bencede bir de hemen özel bilgilere falan girmeye çalışıyorlar. 2 kişiyle konuştum o da sorudan tanıştıklarım sonra ikisini de bıraktım yani arkadaş olamaz mı bir insan çok saçma

1|0
    0|0
    • aynen öyle hatta ilk sordukları şey mast yapıyor musun falan cidden iğrençler

• yok fotom yok hayatta da koymam bu siteye zaten

• Kimseyi ekleme o Zama boşver

Yükleniyor... ;