Bana bir yardımcı olun kafayı yicem yaaa?

Bugün spora gittim spordan çıktım para harcamam gerekti bir baktım cüzdanda para yok yani anlayacağınız parayı caldirdim. Ama benim anlamadığım dolabı açınca direk telefon gözüküyor. Onu nie almadı cuzdanimdan benim paramı aldı ve bir dolabı birden fazla anahtar acabiliyor yani ben kilitleyip gitsem bile bir başkası gelip açabilir ben yarin salona gidip bu olayı nasıl anlatsam yani paramı verirler mi sonuçta benim bir sucum yok bütün suç onların nolur yardim edin 100 kusur lira para gitti ya

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• git yarin olayin özünü iyi ve sert bir sekilde bildir boyle bir spor salonunda bu terbiyesizliklerde neyin nesidir ya telefonda gitseydi ne hesap verirdiniz bana de ve kamera kaydi iste mirin kimin ederse ben anlamam polise şikayette bulunacam de bak nasil da oluyor o zaman.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Telefon calmak buyuk ve hemen buluncak bir sey oraya gittiginde sorumluluk bizde degildi derler zaten soyunma odasinda kamerada yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• hakkını mutlaka ara kamera varsa bakmalarını ıste sonucta hırsızlık yasanmış bu da suc tur yanı kımın actıgı ıse kamera yoksa bıle anahtarı olanları sorgulucaklar hakkını kesınlıkle ara

0|0
    0|0
  • Ya sen oraya gitmeden caldırdın orada koydugunda cuzdanındaysa ya orada calışan biri caldı ya da senin yanında kimle gittiysen o ama görmediğin için kimseyi suclayamassın

0|0
    0|0
  • Belkide düşürdün olabilirmi telefonu bırakmazlar

0|0
    0|0
  • :( nakit varken napsınlar telefonu

0|0
    0|0
  • Birsey vermezler belki indirim yaparlar salona 😁

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2