Dokunmadan sevmek mümkün mü?

Etrafımdaki kızlar erkek arkadaşlarıyla ilişki yaşıyorlar bn evlilik dışı old için karşıyım biri var bna teklif etti bnde artık beni seven dinleyen yanımda olan biri istiyorum acaba oda bnden böyle birşey ister mi istemezsem bni terkeder mi?

0|1
321

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmek dokunmak değil sevmek elini tutmaya bile kıyamamktır incitirim diye...

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Aman ha! Sakın ha! Sen o etrafındaki kahpelere özenme.
    Evlenmeden sakın kendini düdükletme. Onlar kötü kızlar.

Sen uzak dur bu işlerden. Hatta sevgili mevgili işleri de boş beleş, özenme sakın bu işlere. Bu işler pis işler.

Sen akıllı bir kızsın
    Hadi bakıyım

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim güzel cevabınız için☺☺

• kendi bakış açına göre yaşa, sonra kandırıldım, kullanıldım dememek için. önemli olan konu ilişkiye girip girmemek değil. karşı olduğun şeyi ikna olup yaparsan, pişman olursun. ama normal gördüğün şeyi yaparsan pişman olmazsın.

0|0
    0|0
  • aramızda kilometrelerce mesafe var ama herşeyden çok seviyorum. daha öpmedim bile sadece alnından öptüm

0|1
    0|0
    • Ne güzel

• evlilik dısı bişeye karsı olman çok güzel. eğer o isterse zorlarsa boşver zaten doğru kişi o değildir demek

• Saol öyle yaparım zten.

• Böyle biseyden dolayi terkedilme korkusu yaşıyosan sen kafadan kaybetmişsin..

1|0
    0|0
    • Terkeden var ondan sordum?

• Olabilir. Ne yani millet evet terkeder derse fikir mi değiştireceksin? Böyle biseyden dolayi terkedilme ihtimalinin varlığı bile kazanç. O yüzden düşünecek bir tarafı yok bu konunun.

• tamamen olmasa da isterler yani

0|0
    0|0
  • Niye etmesin sevdigin insanla yasicaksin sen sevmiyorsun ki yasamak istemiyosun diye dusunur ben yaşasam ayrilirdim

0|0
    0|0
  • dokunamadan sevmek bam başka sadece anlını öpüp benimsin diyip sarılmak.

0|1
    0|0
  • Mümkün

0|0
    0|0
  • Sevmeyi dokunmak zannediyorlar

0|0
    0|0
  • Enteresan

0|0
    0|0
  • Yeterki sev hersey dokunmak değil gözlerine bakmakta yeter

0|0
    0|0
  • yaşamayanmı kaldı

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • erkekler icin seks önemli. zor

0|0
    1|0
  • Ben hala inanıyoruum. Mümkün

0|0
    0|0
    • İnaç yoksa umut yok

• Kimseye dokunmadım bu zamana kadar. Benim gibi kadın kalmış mıdır diye düşünüyorum da var hala onlardan. Ama ben onlara göre değilim sanırım :)

• doğrudur haklısın hem bazı şeylerin zamanı oluur bunu beklemek en büyük erdemdri

0|0
    0|0
  • neden olmasin

0|0
    0|0
  • Bu herkese göre değişir bence. Ben sevgimi dokunarak hissetirebilirim. Sarılarak öperek.

0|0
    0|0
  • dokunmak sart bu donemde sevginin anlamini bilennyok cunku herkes dotuyle seviyor kalbi ile degil

0|0
    0|0
  • Mümkün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adam ölmüş karısını seviyor, birisi dokunmak mı dedi?

0|0
    0|0
  • mümkünn

0|0
    1|0
Yükleniyor... ;