AKP'nin 'EVET' çayını içen oldu mu?

Tadı bir harika dostum bu çayın. Oyumun şekline karar vermemde bana yardımcı oldu. Artık hepimiz 'EVET' diyoruz di mi...

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Allah için evet evet evet !

0|0
    0|0
    • bari ALLAH'ı peygamberi karıştırmayın iğrençleşiyorsunuz. zaten biriniz de kuranı kerimle sağda solda dolaşıyor

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayır diyorum. 10000 kere de sorsalar cevabım değişmez.

0|1
    0|0
  • bir çay için kendinimi sattın lan

0|1
    0|0
  • Çay kafa yaptı galiba sende

0|1
    0|0
  • Ulan rüşvet veriyolar resmen mk ahsjsjs

0|0
    0|0
  • İçmem...

0|0
    0|0
  • HAYIR !!!

0|0
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • İçine zehir bile koyar onlar

0|0
    0|0
  • Cok ucuza gitmissin yninda makarna da olaydi iiydi..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir yudum da burdan iç.
    https://youtu.be/-m9NL8xz_Hw

0|0
    0|0
    • sadece akpliler 18 yaşından itibaren milletvekili olabilir diye mi yapmışlar maddeyi? bazı şeyler göstermelik yapılır. her devlet bazı politikaları uyarınca uygular bunu. atatürk bile yapmıştı mesela. göstermelik parti girişimleri olmuştu. bu da göstermelik. ama iyi giden bir devlette devlet adamının yaşı önemsizdir

• sen nesine karşı çıktığını yaz ona göre konuşalım. çünkü ben okudum ve zararlı bir şey göremedim. yetkilerin tek elde toplanması en doğru karar. çünkü kuvvetler ayrılığı şu an önümüzdeki engel. örneği henüz olmadığı için ne olacağını bilemediğim yerde kendimi devlete teslim ettim. çünkü vatandaş her zaman kendini devlete teslim eder ve etmiştir. şimdi sen söyle nesini beğenmedin ben açıklayayım sana nerede yanlış düşündüğünü

• Kuvvetler ayrılığı engel diyen birini en fazla engellerim ben. Cahil bir de üniversite mezunuyum diyor. Dünyanın bütün gelişmiş ülkelerinde kuvvetler ayrılığı en önde gelen ilke.

• yok ama makarnası pirinci yedim oyum evet

0|0
    0|1
  • ben sana ömrünün sonuna kadar içebileceğin kadar çayı hediye edeyim. ama sen bu zihniyetle bu ülkenin geleceğini belirlemede rol oynayabilecek tek bir oy bile kullanma lütfen. çocuklarımıza iyi bir gelecek bırakmak istiyoruz.

0|0
    0|0
  • Hiç bir partiden zerre kadar menfaat kabul etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Biz haram yeyip içmiyoruz. Ve HAYIR diyoruz

0|2
    0|1
  • Chp evet biskuvisini yedim modern oldum

0|0
    0|0
  • Hırsızların elinden hiçbir şey yiyip içmem

0|1
    0|1
    • niyetim siyaset değil kimseyi kayirdigim da yok velakin çaldığını gözünle gördün mi dostum? :)

• Şu anki yetkilerle fetöya bizzat kendisi devlete soktu o video itirafıdır. Daha fazla yetkiyle kim bilir ne yapar. Küçücük beyin olsa anlardın bunu. Paranı vermişler kapıya bağlamışlar işte daha havlama burada git sahibine çalış.

• @tımarhane şu anda 128 milyar aile serveti var sizin reisin. ki kendisi zamanında sadece parmağımda ki bu yüzük var demişti. eğer bu yüzükten fazlası olursa bilin ki tayyip hırsızlık yapmıştır diyen kişi şu an ki cumhurbaşkanımızın ta kendisidir. ve 128 milyar tl ülke milli gelirinin %16 sına tekabül ediyor. kısacası adam anadolunun 7 bölgesinden birini nakit olarak alacak güçtedir. şimdi uza

• yazık ya

0|0
    0|0
  • Verselerde almam :D

0|1
    0|0
    • Keşke gelseler buraya iyi başak geçerim ama semtin geneli CHP ya da MHP'li ondan uğrayan yok 😂

• Hayır, bugüne kadar boğazımdan haram lokma geçmedi.

0|0
    0|0
  • cayda icerim kahvede icerim nefret etmiyorum ama yine Hayir derim.

0|0
    0|1
  • çaylamı oy satılıyor artık?

0|0
    0|0
  • hadi lan işsizim çayla mı kandıracaklar? ücretli öğretmenim hergün müdür olacak adi bir yazıyla seni şutlarım diye tehdit ediyor ve buna yetkiside var. 40 kişilik sınıflarda çilem bitecek mi? Çok umurumdaydı senin evet saçmalığın? Beni sadece işsizliğim ilgilendiriyor siyasetini başına çal. Hayır diyeceğim.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;