Görüş Yapmaya Korktuğunuz Anlar Oluyor Mu?

Şimdi yok şunu kapatın bunu kapatın diyecek olan zihniyetsizler olacaktır ama yine de söyleyeceğim.
Görüş Yapmaya Korktuğunuz Anlar Oluyor Mu?
Sırf bazı beyler görüşlerin altına yorum yapıyorlar diye görüş atmaya korktuğumuz anlar oluyor. Kimsenin yaptığı yoruma cevap vermek zorunda değilim vermem de ama konu bu değil. Görünce gerçekten ben insanlıktan utanıyorum. Ve midem bulanıyor.. lütfen rica ediyorum gizli kullanıcı olup iğrenç görüşler atmaktan bayanların görüşleri altında yorum yapmaktan vazgeçin. Herkesin görüş hakkı var gidin görüşünüzü yapın çıkın. Ya size ne milletin görüşünden? Cidden ben başka sorulardaki görüşleri arada okuyayım diyorum. Görünce o zaman bile midem bulanıyor.
Sizin de görüş atmaya Korktuğunuz anlar oluyor mu? Veya beyler sizin de böyle yaşadığınız durumlar var mı?

Güncellemeler:
Ergen uber mod. GerminalC engelledik diye hemen yorumu kaldırdı gereksiz 😁 kudur öyle

0|0
910

En İyi Erkek Görüşü

• Gizli paylaş yapana gizli üye olarak yorum yaparım
    İsmi açıkken paylaşana isim açıkken yorum yaparım ya da yapmam... başka üyenin yorumuna nadirdir yorum yaptığım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Son güncellemeyle birlikte, görüşlerinize yapılan yorumları gizleyebileceksiniz.
    Rahat rahat görüş paylaşabiliriz yani.

Korkmak değil ama 'Şimdi doluşurlar, çekemem'diye görüş yazmaktan vazgeçtiğim oluyordu.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Takılma böyle şeylere
    Vahşi doğada koşullara göre yaşamak lazımdır kanka 😀

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Olmuyor.

1|0
    0|0
  • Belki birşeyler olurda muhabbet kurup konuşurum diye adamlar umut ediyor ne yapsın or*spu çubukları.

1|0
    0|0
  • Yorumunu yapıyorsun ve üstüne bu sorudan bildirim almaya tıklıyorsun. Daha sonra işine bakıyorsun..

1|0
    0|0
  • Bacaklarım titriyor bazen

0|0
    0|0
  • muz demeye korkan bir kardeşimizi gördüm :)

1|0
    0|0
  • Bırakın bu ayakları

Yorum yap gec nr sizlaniyorsun aminyum

0|0
    0|0
  • Olmuyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben korkusuzum

1|0
    0|0
  • Kimin ne düşündüğünü önemsemiyorum.

1|0
    0|0
  • Neden korkalımki ben görüşümü paylaşırım kimsenin ne dediği çok umrumda değil şu bunu düşünür öteki şunu düşünür diye kendi fikrimi törpülemem ben böyle düşünüyorum mevzu bitmiştir

1|0
    0|0
  • Yeni güncelleme bu sorunu kaldırdı artık rahatız

1|0
    0|0
  • Evet ama ondan değil sorumun veya yorumun kaldırılıp sistemden mesaj gelmesinden.

1|0
    0|0
  • Çok haklısın

1|0
    0|0
  • hayır ne münasebet

1|0
    0|0
  • olmuyorr

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;