Bu çocuk sizce neden bana böyle davranıyor ks sakinleri?

Çalıştığım yerde özel günlerde gelen fotoğrafçı var. Benden 9 yaş büyük. Son zamanlarda sürekli karşıma çıkıyor her geldiğinde. Görmeden geçmiyor. Geçende moladaydım yanımda biri vardı. Bana , hiç abi sana da çay ısmarlayayım demiyorsun, dedi. Bende güldüm ikram ettim. Bugün de biri bana çiçek resmi gösteriyordu. Bir anda baktım karşıma çıktı elimi sıktı. A kime bu çiçekler dedi yanımdaki kişiye. o da eşime aldım dedi. Sende alırsın gibi bir şey dedi yanımdaki abi. O da , bende yok ki ben ayrıldım sevgilimden dedi. Yüzüme bakarak bak nasıl tepki veriyor dedi.Çünkü şaşırdım öyle demesine. Yanımdaki abi de o da üzülmüştür sen öyle diyince dedi. Ne yapmaya çalıştığını anlamadım. Her fırsatta benimle muhattap olmaya çalışıyor. Kardeş olarak görüyor desem neden bu kadar incelesin tepkilerimi... Bir keresinde de bir bayana beni sormuş nerde olduğumu. Bana getirdi onu. Bir bakacakmışsın dedi bayan o yanındayken. Bende bakayım o zaman dedim baktım bir süre bir şey demedi. Sonra anca bakar o zaten dedi gülerek.

Güncellemeler:
Güncel
benimle tekrar konuşmak için geldi yanıma. Bende cevap verirken, gülerek bana öyle bakma dedi. gitti. Sizce neden böyle davrandı? halbuki normal bakıyordum

0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sevgilisinden ayrılmış şu an boşta pompa yapacak kiz ariyor sende kendini hemen sun ona. uzak dur kızım canin yanar demedi deme hem 9 yaş büyük hemde kullanacak yaralarini saracak birini ariyor ve kurban adayi sensin.

0|0
    0|0
    • ben yaşıtlarımla yapamıyorum zaten. büyük olması iyi

• iyi kullandir kendini o zaman. seninde aradığın bu olsa gerek

• Ne alakası var Allah aşkına nereden çıkardin bu düşünceyi?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence senin tepkinden de çekindiği için kardeş ayağına konuşuyordur hem senin tepkin Hemde iş yerindekilerin tepkisinden. Yani Nasıl biri olduğunu bilmiyorum ama senden gelen bir atak durumu değiştirebilir bana kalırsa seninle ilgileniyor

0|0
    0|0
    • Boyle samimi olmaya başladıktan sonra ben de yakınlık göstermeye çalışıyorum. En azından verdiği tepkilere kayıtsız kalmadigimi düşünüyorum. Benim de aklıma geldi böyle dusunebilecegi. Daha ne yapabilirim ki?

• Bulursun ya iş yerinde samimi olduğu biri varsa muhakkak takip ediyordur onu arkadaşıdır yani

• Profilini buldum ve istek attım instagramdan. Yaptim bir çılgınlık bakalım ne olacak...

Yükleniyor... ;