Küçük kardeşim okulda arkadaşlarıyla kavga ederken kavgayı ayırmak isteyen bayan öğretmeninin ıphon 7 plus telefonunu kırdı?

Küçük kardeşim dün okulda bir arkadaşıyla baya kötü kavgaya tutuşmuş kavgayı gören bir bayan öğretmen bunları ayırmak isterken bizimkiler öğretmenin elindeki telefonun düşmesine ve hasar görmesine sebep olmuşlar şimdi öğretmen bu zararının karşılanmasını istiyor sizce öğretmenin yaptığı doğru mu?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru. Şımarık velediniz kadının telefonunu kırsın, ama öğretmen zararının karşılanmasını isteyince haksız olsun öyle mi?

Eskiden böyle bir durum olduğunda aileler daha lafı geçmeden telefonun masrafını ödemeyi önerirlerdi, şimdi millet bu görgüden de uzak oldu

0|0
    0|0
    • Çocuğun şımarık olması kavga etmesi kadar doğal bir şey olamaz hepimiz bu tür evrelerden geçtik kardeşim herhalde bunu bilerek yapmadı öğretmen dikkatli olmalıydı çünkü bunlar adı üstünde çocuk

• Çocuk olmak hiçbir şeyin sorumluluğunu üstlenmemek gibi birşey değil. Diyorum işte, şimdilerde milletin tuhaf tuhaf gerekçelerle her türlü dangalaklığı savunası gelir oldu.

Kadın sizin çocuğunuz yüzünden maddi zarara uğramış, gayet normal biçimde bunun karşılanmasını istiyor.

Ne demek çocuğun şımarık olması doğal? Ne demek bre? Ben çocukken öğretmenin bir eşyasını kırsam annem beni tefe koyar 'Biz seni gidip milletin eşyalarını kır diye mi okula gönderiyoruz?' diye tazırlardı.

Şimdiki iğrenç neslin nerden peydah olduğu belli 'Çocuk o yağ, tabii kırıcak dökecek, işi ne? Bilerek yapmamışmış'

Pardon çıkalı eşekler çoğaldı hakkaten.

En İyi Kız Görüşü

• Kavgayı yapan çocuklar arasında para toplanmalı. Duyar lı davranırsanız öğretmen yumuşayıp vazgeçebilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Öğretmen haklı..

1|0
    0|0
  • doğru tabi 3.500 tl kadın napsın :D

0|0
    0|0
  • hayır düşürmeseymiş

0|0
    0|0
  • Evet istemesi yanlis; ama daha büyük yanlis: o istemeden sizin odememeniz ✌️

0|1
    0|0
  • hoca haklı değil karismasaydi kim dedi gel gir aralarına

0|0
    0|0
  • Öğretmen tabi haklı iPhone 7 Plus lan o

0|0
    0|0
  • bence doğru ödesinler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yanlış

0|0
    0|0
  • Doğru tabii. Ciddi ciddi sordun mu bunu?
    Zararı karşılamanız lazım gelir.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;