Meslek seçemiyorum?

Merhaba. ben kendimi bildim bileli polis olmak istiyordum. ama kolumdaki izlerden dolayı mümkün değil ve bende meslek seçiminde problem yaşıyorum.
-Namaz vakitlerini engellıcek bir meslek olmazsa sevinirim özelliklede ögle namazını.
-Maddiyatı normal olarak güzel olursa sevinirim.
-Üstümdekilerin beni aşşagılayıp kavuramayacagı bir meslek :))
-Arkadaşlar çalısma süresi ortalama sabah 9 akşam 5 gibi bişe olursa sevinirim.
-Fazla masabaşı bir iş olmasın lütfen. bankacı gibi

Güncellemeler:
9 demişim özür dilerim 7...

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibisine de ilk kez rastladım. İnsanlar iş diye kıvranırken sen bildiğimiz ŞARTLAR sunuyorsun. Kazancından tut da çalışma saatlerine kadar.
    Öncelikle her ne iş yaparsan yap, üstündekiler seni her daim ezebilirler bunu unutma. Ezmekten kasıt sana iş yükleyebilirler. Kızmayacak ve sebat edeceksin. Bir de yorumlarda İMAM denmiş, gerçekten dalga geçmek değil, maaşı çok güzel çalışma saatlerine gelirsen sadece 104 saat ayda daha ne istiyorsun sonrasında serbestsin.

0|0
    0|0
    • Şart sunuyorum çünkü derslerim gerçekten çok başarılı ve türkiyenin en iyi liselerinden birisinde son sınıfım. ego gibi gorme. sartları bu yuzden sunuyorum cunku en iyi mesleklerde calısabılırım.

• Lise son ne demek oluyor :)

• Kendimi övmek için demedigimi soylemıstım. Kimsenin kucak acmasını beklemıyorum. Tartısmakta istemiyorum iyi günler :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• sabah 9 akşam 5 iyimiş... Bizim mesleğimiz var da seçemiyoruz o saati...

0|0
    0|0
  • Öğretmen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• imam olaydın ya...

0|0
    0|0
  • elektrikci ol iyi parası var ama zor biraz 😃

0|0
    0|0
    • ben ozelden yazamam xper seviyem yok 😊

• peki bişey sorucam muhendıssın galiba :) mühendisin görevleri neler? ne yapıyor. nerde yapıyor. nasıl iş buluyor

• bizim yelpaze biraz geniş ben daha tam değilim Şu an 3. sınıf aklım başıma sonradan geldi okumaya başladım ama yaklaşık 10 senedir işin içindeyim... bu senin yetenekli oldugun alana bakar birazda elektrik veya elektronik hangisinde iyisin ben elektrik de inşaat elektriği proje çizimi kw hesaplaması yapar onaylar işi bu 😊

• çalışmak istersen is çok
    meslek secimine gelince sevdiğin isi yapmalı sim basta

0|0
    0|0
  • Polislikten kol izi falan hikaye kardeş git polis ol

0|0
    0|0
    • Küçüklüğüm cok problemlı gectı. o yüzden bıcakla koluma bir suru çizik atmıstım ama sadece bir kaç tanesinin izi kalıcı oldu. 13 yaşımdaykende kulagımı deldırmıstım ama hiç küpe kullanmadım onunda izi kaldı o yuzden pek mumkun degıl :(

• Aga iyi araştır hiç bir sorun olmuyor. Ben polis koleji sınavlarına girmiştim. Kolumda kalan bir kaç iz vardı ama sorun yapmadılar

Yükleniyor... ;